1%
  • 0/10

رونمایی ناتینگ فون 2a کمتر از 1 ماه دیگر؛ منتظر میانرده زیبای ناتینگ باشید

این خبر کاملا رسمی است!

رونمایی ناتینگ فون 2a کمتر از 1 ماه دیگر؛ منتظر میانرده زیبای ناتینگ باشید ۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
رونمایی ناتینگ فون 2a

ناتینگ قصد دارد در تاریخ 5 مارس (15 اسفند 1402) از گوشی میان‌رده زیبای خود یعنی ناتینگ فون 2a رونمایی کند.

شرکت ناتینگ در حال حاضر تنها شرکتی است که فقط دو گوشی هوشمند را راهی بازار کرده است. ناتینگ فون 1 و 2، گوشی‌هایی هستند که کاربران بیشتر به عنوان قاتل پرچم‌دار آن‌ها را می‌شناسند.

اما به گزارش GSMArena، به زودی، ناتینگ یک عضو جدید را به این خانواده‌ی دو نفره اضافه خواهد کرد. ناتینگ فون 2a نام این گوشی میانرده است که طبق اعلام رسمی، ناتینگ 5 مارس 2024 (15 اسفند 1402) از آن رونمایی خواهد کرد.

از رونمایی ناتینگ فون 2a چه می‌دانیم؟

از آن جایی که ناتینگ اطلاعات کمی را در رابطه با این گوشی منتشر کرده، تاکنون چیز زیادی از آن نمی‌دانیم. اما تصاویر آن را به لطف یک افشاگر دیده‌ایم. تصاویری که اگرچه گوشی را درون قاب محافظ نشان می‌دهند اما ایده‌ی خوبی از طراحی کلی آن در اختیارمان قرار داده‌اند.

تصاویر ناتینگ فون 2a قبل از رونمایی رسمی نشان می‌دهد که این گوشی از دو دوربین روی پنل پشتی بهره خواهد برد. همچنین پنل جلو هم زیبا و کم‌حاشیه با یک دوربین سلفی حفره‌ای خواهد بود. پنلی مشابه دو مدل کنونی ناتینگ.

طبق روال معمول، پسوند «a» چون برای گوشی‌های میانرده یا اقتصادی کاربرد دارد، در نتیجه باید انتظار داشته باشیم ناتینگ فون 2a یک گوشی اقتصادی یا میانرده‌ای معمولی باشد. به همین خاطر پردازنده‌ی آن قطعا از اسنپدراگون 778 مدل نخست، ضعیف‌تر خواهد بود. حال ناتینگ برای تأمین پردازنده‌ی این گوشی به سراغ چه شرکتی خواهد رفت مشخص نیست.

در حال حاضر می‌دانیم این گوشی روی پنل پشتی خود سیستم نورپردازی هم خواهد داشت. مشخصه‌ای که در دو مدل 1 و 2 این شرکت هم دیده بودیم. ناتینگ به تازگی کیت توسعه‌دهنده‌ی این سیستم نورپردازی را هم منتشر کرده است. این یعنی توسعه‌دهنگان می‌توانند اپ‌های خود را مطابق با آن طراحی کنند.

خوشبختانه تا رونمایی از ناتینگ فون 2a زمان زیادی نمانده است، تا چند روز دیگر از تمام مشخصات مربوط به آن قطعا آگاه خواهیم شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments