خداحافظی احساسی نورمن ریدس در پایان فیلمبرداری سریال مردگان متحرک

فصل یازدهم فصل پایانی خواهد بود

پایان فیلمبرداری سریال مردگان متحرک

پس از یک دهه حضور موفق و پرطرفدار در تلویزیون زمان پایان فیلمبرداری سریال مردگان متحرک فرارسید. روز چهارشنبه گذشته، ضبط صحنه پایانی فصل یازدهم سریال واکینگ دد که البته فصل پایانی سریال نیز هست در آتلانتا انجام گرفت و پرونده این سریال محبوب و پرمخاطب بسته شد.

در خلال فیلم‌برداری صحبت‌های احساسی ستاره سریال نورمن ریدس (Norman Reedus) به‌عنوان خداحافظی موجب جلب توجه و گرد آمدن بازیگران و عوامل سریال شد.

در کلیپ کوتاهی که توسط TMZ منتشر شده ریدس، ستاره محبوب مخاطبان سریال که ایفای نقش دریل دیکسون را برعهده دارد و از روزهای آغازین فیلم‌برداری در سریال حضور داشته، اظهار کرد که دیگران از او می‌پرسند آیا خروجی سریال ارزش زمانی که برای ساخت آن صرف شده را داشته است یا نه!

او در پاسخ به این سوال در حضور عوامل سریال گفت: «سریال The Walking Dead قطعا ارزش این همه سال تلاش را داشت.»

فصل پایانی سریال مردگان متحرک به سه بخش تقسیم می‌شود که بخش دوم آن در حال پخش است.

 پیش از پایان فیلمبرداری سریال مردگان متحرک، ریدس نوشته‌ای را به‌منظور گرامی‌داشت پایان سریال در حساب اینستاگرامش منتشر کرده بود. او در کپشن پست ویدیویی‌اش نوشته بود: « ۱۱ فصل و ۱۲ سال و حالا دیگر به پایان خط رسیدیم؛ از تمام کسانی که در طول ساخت و پخش سریال با ما همراه بودند متشکرم.»

گریگوری نیکوترو (Greg Nicotero) تهیه‌کننده اجرایی سریال نیز کلیپ کوتاهی در اینستاگرام از خودش منتشر کرد در حالی که ریدس از او تشکر می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا