برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شورانر Legion از آینده‌ی سریال Alien و قسمت چهارم استار ترک می‌گوید

ظاهرا چندان نباید امیدوار بود

شورانر Legion از آینده‌ی سریال Alien و قسمت چهارم استار ترک می‌گوید ۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
آینده‌ی سریال Alien

نوا هاولی که به عنوان شورانر Legion و Fargo شناخته می‌شود، در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود به آینده‌ی سریال Alien و قسمت چهارم استار ترک پرداخته است.

بیگانه، یکی از مهم‌ترین دارایی‌های فاکس قرن بیستم به شمار می‌رفت. این فرنچایز با اکران Alien در سال ۱۹۷۹ میلادی شکل گرفت و تاکنون شش فیلم بر اساس آن ساخته شده‌اند. محبوبیت بالایش همچنین باعث شد مدیران استودیو کراس‌اُور آن را با غارتگر ساخته و راهی مدیوم‌های مختلف از جمله سینما کنند.

جدیدترین فیلم بیگانه، یعنی Alien: Covenant سال ۲۰۱۷ میلادی به سینماها آمد و علی‌رغم عملکرد تجاری نه چندان راضی‌کننده از دید مدیران، تصمیم گرفته شده شد ادامه‌اش ساخته شود اما این اتفاق تاکنون رخ نداده و به نظر نمی‌رسد در آینده‌ی نزدیک هم رخ دهد؛ زیرا والت دیزنی، فاکس را خریداری کرد و کنترل بیگانه را در دست دارد.

نوا هاولی (Noah Hawley) فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی است. او به واسطه‌ی ساخت Fargo توانست اسمی برای خود دست و پا کرده و به عنوان اصلی‌ترین شخص، روی Legion کار کرد. طبق گزارشی که حدودا دو سال پیش منتشر شد، هاولی قصد داشت مینی سریال بیگانه را بسازد اما اما واتس (Emma Watts) مدیر وقت فاکس قرن بیستم با ایده مخالفت کرد و نگذاشت به مرحله‌ی اجرا برسد. هاولی چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Deadline انجام داد. خبرنگار در بخشی از گفتگو سوالی را پیرامون آینده‌ی سریال تلویزیونی Alien مطرح کرد. شوارنر Legion در این باره گفت:

اطلاع دارم بعد از اینکه والت دیزنی کنترل دارایی‌ها را به عهده گرفت، تلاش‌هایی برای ساخت آثار جدید یک سری مجموعه‌ها انجام شد. چند سال قبل گفتگوهایی درباره‌ی مینی سریال بیگانه انجام دادم. اینطور نبوده که گفتگوها به هفته‌های اخیر مربوط شود. [در نتیجه، در حال حاضر از سرنوشتش اطلاعی ندارم]. با این حال، مطمئن هستم هر استودیویی می‌خواهد بهترین استفاده را از دارایی‌هایش ببرد. بنابراین، تعجب نمی‌کنم اگر محصولی شبیه به آن ساخته شود.

حدودا دو سال بعد از اینکه Star Trek Beyond به سینماها آمد، پارامونت پیکچرز نوا هاولی را استخدام کرد تا وظیفه‌ی نویسندگی و کارگردانی قسمت بعدی را بر عهده داشته باشد. او مشغول کار روی پروژه بود تا اینکه اما واتس از فاکس قرن بیستم به پارامونت آمد و ریاست آن را بر عهده گرفت. در حالی که پنج هفته از اضافه شدنش نمی‌گذشت، دستور داد ساخت چهارمین استار ترک متوقف شود تا بررسی‌های بیشتری صورت بگیرد. اینطور که به نظر می‌رسد، سرنوشت پروژه همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد:

فکر نمی‌کنم قسمت چهارم استار ترک را در آینده‌ی نزدیک جلوی دوربین ببرم. وقتی اما واتس رئیس پارامونت پیکچرز شد، نگاهی به فرنچایز انداخت و تصمیم گرفت آن را به مسیر متفاوتی ببرد. فاصله‌ی زمانی کمی تا شروع فاز فیلمبرداری داشتیم اما در این تجارت، هیچ اهمیتی ندارد.

در حال حاضر به طور دقیق مشخص نیست والت دیزنی و پارامونت پیکچرز چه برنامه‌هایی برای فرنچایزهای بیگانه و استار ترک دارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments