بتای بازی Nioh 2 همراه با تاریخ انتشار آن تایید شد

بتای این بازی را در آبان ماه تجربه کنید

بتای بازی Nioh 2 همراه با تاریخ انتشار آن تایید شد نیکان صبوری ۰ ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
بتای بازی Nioh 2

نسخه‌ی رسمی بتای عمومی بازی Nioh 2 معرفی شد و قرار است در آبان ماه امسال قابل بازی باشد. در این نسخه ویژگی‌های جدیدی وجود دارد.

کمپانی کویی تکمو در توییتر خود بیانیه‌ای صادر کرد که به نسخه‌ی بتای عمومی بازی Nioh 2 اشاره می‌کند. نسخه‌ی بتای این بازی از تاریخ 10 آبان 1398 (1 نوامبر 2019) شروع شده و تا پایان روز 19 آبان 1398 (10 نوامبر 2019) ادامه خواهد داشت. با توجه به گفته‌ی توییتر ژاپنی Koei Tecmo نسخه‌ی بتای Nioh 2 شاهد مراحل و دشمنان جدیدی نسبت به نسخه‌ی قابل بازی که در Tokyo Game Show به نمایش در آمد، خواهیم بود.

در ماه مه نسخه‌ی آلفای محدود Nioh 2 برای برخی از بازیکنان فراهم شد و تیم نینجا گفت که بیش از 50 هزار بازیکن برای امتحان این نسخه ثبت نام کرده بودند. با توجه به اطلاعات بازیکنانی که نسخه‌ی آلفای آن را امتحان کرده‌اند، امید می‌رود که نسخه‌ی بتا تفاوت‌هایی با نسخه‌ی آلفا داشته باشد. این اولین دموی قابل بازی عنوان Nioh 2 بعد از نسخه‌ی محدود آلفا بوده و بسیار جالب می‌شود که بدانیم بازی تا چه حدی پیشرفت کرده است.

نسخه‌ی جدید Nioh ویژگی‌هایی مانند شخصیت سازی و مولتی‌پلیر چند نفره را شامل می‌شود. همچنین در رویداد Tokyo Game Show 2019 از شخصیت اصلی قسمت اول این سری یعنی ویلیام پرده برداری شد. در تصاویر منتشر شده از حالت شیطانی شخصیت اصلی قسمت دوم رونمایی شد. در رویداد TGS امسال هم با یک تریلر از تمرکز بازی روی زبان ژاپنی این مجموعه خبر داد. با توجه به بخش‌های گیم پلی‌ای که از این اثر دیده شده، گویا این عنوان دارای خشونتی است که در قسمت قبل هم دیده بودیم.

 بازی Nioh 2 در تاریخ نامعلومی در سال 2020 برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد و هنوز هیچ تاییدیه‌ای برای عرضه‌ی ادامه‌ی این سری روی رایانه‌های شخصی وجود ندارد. نسخه‌ی دمو این بازی برای تمام علاقه‌مندان قابل دسترس خواهد بود و مهم نیست که شما جزء دارندگان پلی‌استیشن پلاس باشید یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا