روند توسعه‌ی بازی Nioh 2 به پایان خود نزدیک شده است

معرفی یک شخصیت و دو هیولای جدید

روند توسعه‌ی بازی Nioh 2

فومیهیکو یاسودا، یکی از اعضای استودیوی تیم نینجا ساعاتی قبل اعلام کرد روند توسعه‌ی بازی Nioh 2 تقریبا به پایان رسیده است.

شرکت کوئی تکمو و استودیوی تیم نینجا با انتشار اطلاعات و اسکرین‌ شات‌های تازه از بازی Nioh 2 به معرفی شخصیت‌، یوکای‌ها و استیج‌های جدیدی پرداختند. علاوه بر این، فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda) تهیه‌کننده و کارگردان قسمت دوم Nioh با انتشار یک پیام در توییتر اعلام کرد روند توسعه‌ی بازی Nioh 2 تقریبا به پایان رسیده است. یاسودا در بخش دیگر پیام خود گفت از این پس هفته‌ای یکبار اطلاعات جدیدی را از محصول رو به انتشار خود به اشتراک می‌گذارند.

پیام فومیهیکو یاسودا دو نکته‌ی مهم را شامل می‌شود: نکته‌ی اول اینکه دیگر جای هیچ گونه نگرانی نسبت به تاخیر در عرضه‌ی Nioh 2 وجود ندارد. نکته‌ی دوم اینکه ۸ هفته تا زمان انتشار باقی مانده است. این یعنی طی هفته‌های آینده حجم بالایی از اطلاعات درباره‌ی جدیدترین انحصاری پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. بدون شک، این مقدار اطلاعات ما را بیشتر از قبل با این بازی آشنا خواهد کرد.

ماگوییچی سایکا، شخصیتی است که سازندگان به تازگی معرفی کرده‌اند. او رهبر قبیله‌ی سایکا است که در منطقه‌ی کیکونی زندگی می‌کردند. این منطقه امروزه با نام استان واکایاما شناخته می‌شود. ماگوییچی سایکا، عنوانی است که به رئیس قبیله‌ی سایکا اهدا می‌شود و نام واقعی این شخصیت شیگهاید سوزوکی است. شیگتومی که در نسخه‌ی اول با او ملاقات کردیم، بعدها جایگاه سوزوکی را از آن خود کرد. اعضای قبیله‌ی سایکا مزدور بوده و به هیچ اربابی وفادار نیستند.

قبیله‌ی سایکا به اقصی نقاط مختلف ژاپن سفر کرده و به ازای دریافت پول در نبردها شرکت می‌کند. آن‌ها همچنین مهارت بالایی در به کار بردن سلاح‌هایی دارند که با استفاده از باروت عمل می‌کنند. آن‌ها در جریان داستان قسمت دوم Nioh از ایشیاما هونگان-جی در برابر ارتش نوبوناگا محافظت خواهند کرد. همان‌طور که در اسکرین‌ شات‌ها قابل مشاهده است، شخصیت اصلی بازی در نقطه‌ای از داستان مجبور به مبارزه با شیگهاید سوزوکی می‌شود. یک موجود افسانه‌ای با نام پرنده‌ی سه پا وظیفه‌ی محافظت از سوزوکی را بر عهده دارد. نام دیگر این پرنده یاتاگاراسو بوده و طی قرن‌های گذشته توسط روسای قبیله‌ی سایکا مورد استفاده قرار گرفته و اکنون به سوزوکی رسیده است.

سازندگان همچنین دو یوکای معرفی کرده‌اند. یوکای اول گیوکی نام داشته و از لحاظ طراحی شباهت بسیاری به گاو نر و عنکبوت‌ دارد. دومین یوکای هم با نام تسو شناخته می‌شود. این هیولا با الهام از موش و راهب‌های معبد طراحی شده است.

اعضای استودیوی تیم نینجا همچنین اطلاعاتی را از روح‌های نگهبان و قابلیت‌های یوکای به اشتراک گذاشته‌اند که کاربر در طول بازی به‌دست می‌آورد. اولین روح نگهبان ناین-تیلز نام داشته و در قسمت اول Nioh هم وجود داشت. این روح ناگهان در بخش‌های پایانی قسمت اول به کاربر اهدا می‌شد اما در نسخه‌ی دوم در همان بخش‌های آغازین قابل دستیابی است. دیگر روح نگهبان یاتاکاراسو نام دارد. کاربر پس از شکست ماگوییچی سایکا و پرنده‌ی دو سر آن را به‌دست خواهد آورد. قابلیت‌های یوکای معرفی شده هم شامل راکت پانچ و دیمون فایر می‌شود.

در آخر، دو استیج جدید معرفی شدند. اولین استیج قلعه‌ی اُدانی نام داشته که در یک کوهستان واقع شده است. این قلعه ساختار پیچیده‌ای دارد. دومین استیج هم با نام ایشیاما هونگان-جی شناخته می‌شود.

بازی Nioh 2 نخستین بار در رویداد E۳ ۲۰۱۸ معرفی شد. نسخه‌ی آلفای این عنوان در ماه مه سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس برخی علاقه‌مندان گرفت. مدتی بعد هم نسخه‌ی بتای آن به‌صورت عمومی منتشر شد تا تمامی کاربران بتوانند نقطه نظرات خود را برای سازندگان ارسال کنند. این بازی اکشن و نقش‌آفرینی برای انتشار جهانی در تاریخ ۲۳ اسفند (مصادف با ۱۳ مارس) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا