#مهسا_امینی

بازی Nioh 2 موفق به فروش یک میلیون نسخه در سرتاسر جهان شد

بازی اکنون میزبان قابلت Photo Mode بوده و DLC جدید آن اواخر امسال منتشر می‌شود

بازی Nioh 2 موفق به فروش یک میلیون نسخه در سرتاسر جهان شد امیر سلیمی ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Nioh 2

Nioh 2، عنوان تحسین شده استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) موفق به فروش یک میلیون نسخه در سرتاسر دنیا شده است. این عنوان اکنون میزبان قابلت Photo Mode است و DLCهای آن هم اواخر سال جاری منتشر می‌شود.

اولین نسخه از بازی Nioh با الهام از سری Dark Souls در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و با گیم‌پلی جذاب و عمیق خود موفق به کسب نظر مثبت بازی‌بازان و منتقدان شد. Nioh 2 با هدف ارتقا داستان، گیم‌پلی و طراحی محیط توسعه یافت، اما شباهت بیش از حد به نسخه اول باعث شد تا بازی شاید آنچنان که شایسته است مورد توجه قرار نگیرد. آخرین ساخته تیم نینجا در هفته اول انتشار خود تنوانست صدر جدول فروش هفتگی بریتانا را کسب کند، در حالی که فروش فیزیکی بازی نسبت به نسخه اول حدود ۶۳ درصد افت را نشان می‌داد.

حال، در آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Nioh 2 موفق به فروش بیش از ۱ میلیون نسخه در سرتاسر دنیا شده است. از همین رو، استودیو Team Ninja در کنار صحبت از جزئیات DLCهای آینده بازی، به‌روزرسانی تازه‌ای برای این عنوان اکشن-نقش‌آفرینی منتشر کرده است که ضمن ارائه‌ی قابلیت Photo Mode، مراحل تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند.

در مطلبی که در وبلاگ پلی‌استیشن منتشر شده است، تام لی (Tom Lee)، کارگردان خلاق استودیوی تیم نینجا، از اضافه شدن قابلیت Photo Mode به همراه مجموعه تازه‌ای از ماموریت‌ها به بازی، صحبت کرده است. Photo Mode از طریق قابلیت‌هایی همچون تنظیمات زاویه دوربین، نوردهی، رنگ و موارد دیگر درکنار مجموعه‌ای از فیلترهای مختلف، به بازیکنان توانایی ثبت تصاویر متنوع و دلخواه از بازی را می‌دهد. در کنار Photo Mode، بروزرسانی جدید شامل ۹ ماموریت تازه نیز خواهد بود که چالش‌های جدیدی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

لی همچنین توضیح داد که عرضه‌ی سه DLC برای Nioh 2 طی چند ماه آینده برنامه‌ریزی شده است که محتوا و تجربه‌ی تازه‌ای را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد. همانطور که در پست وبلاگی توضیح داده شده، این موارد جدید شامل داستان‌ها، فرم‌های افسانه‌ای (Yokai)، باس فایت‌ها، ارواح محافظ (Guardian Spirits)، مهارت‌ها، زره و سلاح‌های تازه است. اولین بسته‌ی الحاقی، سطح دشواری جدیدی را نیز به بازی اضافه خواهند کرد.

طبق گفته لی، اولین DLC بازی با نام «The Tengu’s Disciple» در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۹ (۳۰ جولای سال ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد. هیچ تاریخ دقیقی برای انتشار دو بسته الحاقی دیگر هنوز اعلام نشده است.

بازی Nioh 2 اکنون برای پلی‌استیشن 4 در دسترس است و اولین بسته الحاقی آن در ماه مرداد ماه سال جاری در دسترس قرار می‌گیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا