بروزرسانی نسخه‌ی ۹.۲.۰ کنسول نینتندو سوییچ هم‌اکنون دردسترس است

بدون اضافه شدن امکانی خاص و کاربردی!


دارندگان نینتندو سوییچ، هم‌اکنون می‌توانند به‌روزرسانی نسخه‌ی ۹.۲.۰ این کنسول را دریافت کنند.

سه سال قبل و در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۷ (۱۳ اسفند ۱۳۹۵)، کنسول نینتندو سوییچ به صورت رسمی و در سراسر جهان عرضه شد. از آن زمان تا به حال، شاهد محبوبیت روز افزون این کنسول در بین طرفداران بازی‌های ویدیویی بودیم. حالا، یک به‌روزرسانی جدید برای این پلتفرم منتشر شده، اما به نظر می‌رسد که خبری از اضافه شدن امکانات خاصی برای کنسول در این آپدیت نیست.

به‌روزرسانی نسخه‌ی ۹.۲.۰ کنسول نینتندو سوییچ هم‌اکنون دردسترس است و دارندگان این پلتفرم با مراجعه به فروشگاه Nintendo Eshop و یا دیگر سرویس‌های آنلاین این کنسول به صورت خودکار می‌توانند این آپدیت را دانلود کنند. همچنین، اگر می‌خواهید به صورت دستی به دریافت این به‌روزرسانی بپردازید، کافی است که از منوی System Settings کنسول گزینه System Update را انتخاب کنید. در قسمت توضیحات آپدیت جدید کنسول نوشته شده که این آپدیت در راستای بهبود عملکرد و پایداری کنسول در جهت استفاده بهینه‌تر کاربر عرضه شده است.

این امکان وجود دارد که یک سری موارد پنهان در این به‌روزرسانی اعمال شده‌اند اما تا به اینجا هنوز چیزی در این باره مشخص نشده است. نینتندو هر ساله یک سری آپدیت جدید برای سوییچ منتشر می‌کند، اما بسیاری از آنها قابلیت خاص جدیدی را به این کنسول اضافه نمی‌کنند و صرفا برای بهبود وضعیت پایداری سیستم این پلتفرم است.

در موردی مشابه، کمپانی سونی هم معمولا عادت به انتشار به‌روزرسانی‌هایی صرفا برای بهبودی و پایداری عملکرد سیستم دارد. بدون شک دارندگان این کنسول‌ها از انتشار این به‌روزرسانی‌ها رضایت ندارند، با این حال این کمپانی‌ها با سیاست‌های خاصی اقدام به انتشار این آپدیت‌ها برای پلتفرم‌های خودشان می‌کنند. باید دید که در آینده شاهد عرضه‌ی به‌روزرسانی بزرگی از سوی نینتندو که امکانات جدید و کاربردی را به کنسول نینتندو سوییچ اضافه کند خواهیم بود یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا