مشخصات احتمالی نینتندو سوییچ پرو لو رفت

این کنسول احتمالا ۴۰۰ دلار قیمت دارد

مشخصات احتمالی نینتندو سوییچ پرو

وب سایت خبری Bloomberg به واسطه‌ی یک مطلب نسبتا طولانی مشخصات احتمالی نینتندو سوییچ پرو را لو داده است.

طی ماه‌های گذشته شایعه‌ها و گزارش‌های غیر رسمی متعددی در فضای مجازی منتشر شده‌اند که همگی به ساخت مدل قدرتمند‌تر نینتندو سوییچ اشاره دارند. با این حال، نینتندو تاکید دارد مدل لایت سوییچ که سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی به بازارهای جهانی آمد، عملکرد بسیار خوبی در زمینه‌ی تجاری داشته و نیازی به عرضه‌ی یک مدل جدید برای جلب دوباره‌ی توجه‌ها نیست. طفره رفتن سامورایی‌ها، شرایط مناسبی را وجود آورد تا هر از چند گاهی شاهد انتشار گزارش‌های غیررسمی باشیم. طبق آن‌ها، سامورایی‌ها در حال آماده کردن کارخانه‌ها هستند تا روند تولید انبوه را طی ماه‌های آتی آغاز کنند.

وب سایت خبری Bloomberg ساعاتی قبل یک مطلب نسبتا طولانی منتشر کرد و به واسطه‌ی آن، مشخصات احتمالی نینتندو سوییچ پرو را لو داده است. با توجه به گزارش، نینتندو برای محصول خود از تراشه‌ی جدید انویدیا بهره می‌برد که نتیجه‌ی آن، افزایش قدرت گرافیکی، پردازنده‌ی قوی‌تر و رم بهتر خواهد بود. مدل پرو همچنین قادر است بازی‌ها را با وضوح تصویر 4K اجرا کرده و از Deep Learning Super Sampling یا به اختصار DLSS پشتیبانی می‌کند. این تکنولوژی توسط انویدیا ساخته شده و از یادگیری عمیق برای افزایش وضوح تصاویر استفاده می‌کند. به بیان دقیق‌تر، تصاویری که توسط کارت گرافیک با وضوح پایین ساخته می‌شوند، به واسطه‌ی این تکنولوژی با وضوح بالاتری روی صفحه‌ی نمایش نشان داده خواهند شد.

نویسنده‌ی وب سایت Bloomberg در ادامه‌ی گزارش خود مدعی شد بازی‌هایی که تا به امروز برای نینتندو سوییچ منتشر شده‌اند، احتمالا از DLSS پشتیبانی نکرده و تمرکز اصلی، روی بازی‌های جدید خواهد بود. او همچنین گفت سامورایی‌ها قصد دارند کنسول جدید خود را طی ماه‌های پایانی سال جاری میلادی، به طور دقیق‌تر فصل تعطیلات وارد بازارهای جهانی کنند. در صورتی که این ادعا صحت داشته باشد، احتمال معرفی محصول در تابستان سال جاری بسیار بالا است. در ضمن، در بخش دیگری از گزارش Bloomberg پیش‌بینی شد مدل پرو احتمالا بین ۳۴۹ الی ۳۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

در انتها، بد نیست بدانید مدل استاندارد و لایت نینتندو سوییچ در حال حاضر با قیمت‌های ۱۹۹ و ۲۹۹ دلار در بازار به فروش میی‌رسند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا