چند اثر دیگر به مجموعه بازی‌های کلاسیک نینتندو سوییچ اضافه شد

اضافه شدن بازی‌هایی همچون Star Fox 2!

بازی‌های کلاسیک نینتندو سوییچ

شرکت نینتندو اعلام کرد که چند اثر دیگر به مجموعه بازی‌های کلاسیک نینتندو سوییچ اضافه شده است.

از زمان عرضه کنسول نینتندو سوییچ، بازی‌های کلاسیک همواره طرفداران زیادی داشته‌اند و بسیاری از گیمرها ترجیح می‌دهند تا وقت خود را صرف تجربه بازی‌های کنسول‌های قدیمی شرکت نینتندو کنند. حالا نینتندو، چند اثر دیگر به مجموعه بازی‌های کلاسیک نینتندو سوییچ که از طریق سرویس آنلاین این کنسول دردسترس هستند، اضافه کرده است.

از این بازی‌‌ها می‌توان به آثاری همچون، Super Punch Out، Kirby Super Star و همچنین Star Fox 2 اشاره کرد. Star Fox 2 یکی از بازی‌های پرطرفداری است که برای اولین بار سال ۱۹۹۵ برای کنسول SNES عرضه شد و سال ۲۰۱۷ بار دیگر با انتشار بر روی کنسول SNES Classic Edition بسیاری از گیمرها را از تجربه این اثر بهره‌مند ساخت. حالا پس از دو سال گیمرها می‌توانند این بازی را روی نینتندو سوییچ تجربه کنند.

علاوه بر این آثار، نینتندو بازی Breath of Fire II از کنسول SNES و همچنین دو عنوان دیگر از کنسول NES با نام‌های Crystalis و Journey را به مجموعه بازی‌های کلاسیک نینتندو سوییچ اضافه کرد.

با تمام این اوصاف، حالا بازی‌های قدیمی سوییچ متشکل از ۲۴ بازی SNES و ۵۰ بازی NES می‌شود که در مجموع رقم بزرگی به‌حساب می‌آید. این مجموعه همچنان در حال رشد است و بدون شک بازی‌های کلاسیک خیلی بیشتری به سرویس آنلاین Nintendo Switch اضافه خواهند شد. لازم به ذکر است که مشترکین سرویس آنلاین سوییچ، هیچ‌گونه هزینه اضافه‌ای برای تجربه این بازی‌ها پرداخت نخواهند کرد و تنها با خرید اشتراک می‌توانند به تمامی بازی‌های قدیمی دسترسی پیدا کنند.

نینتندو سوییچ دو سال قبل به صورت رسمی روانه بازار شد. این کنسول دستی-خانگی با ارائه سرویس‌های خوب در کنار بازی‌هایی مثل Mario Kart Deluxe 8 توانست به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند و نزد بسیاری از گیمرها به محبوبیت برسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا