1%
  • 0/10

شایعه: پشتیبانی کنسول Nintendo Switch 2 از قابلیت Backward Compatibility

به هر دو صورت فیزیکی و دیجیتالی

شایعه: پشتیبانی کنسول Nintendo Switch 2 از قابلیت Backward Compatibility ۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
پشتیبانی کنسول Nintendo Switch 2

شایعات جدید از پشتیبانی کنسول Nintendo Switch 2 از قابلیت Backward Compatibility به هر دو صورت فیزیکی و دیجیتالی اشاره می‌کنند.

در ماه‌های اخیر شایعات و گمانه‌زنی‌های فراوانی پیرامون کنسول نسل بعدی شرکت نینتندو مطرح شده است. اگرچه حدس و گمان‌های زیادی در خصوص مشخصات و سخت‌افزار این کنسول فاش شده، یکی از مواردی که تاکنون به آن به صورت واضح پرداخته نشده قابلیت پشتیبانی از Backward Compatibility یا سازگاری با عناوین نسل گذشته به خصوص عناوین کنسول Nintendo Switch است.

به تازگی گزارشی در فضای اینترنت منتشر شده که پشتیبانی کنسول Nintendo Switch 2 از قابلیت Backward Compatibility را مورد تایید قرار می‌دهد. به نقل از نشریه برزیلی Universo Nintendo طی گفتگو با پادکست O X do Controle، تولید کننده محتوا PH Brazil که پیش از این نیز سابقه انتشار اخبار و شایعات مختلف پیرامون شرکت نینتندو را داشته، مدعی شده است که کنسول Switch 2 نه تنها از قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل گذشته به هر دو صورت فیزیکی و دیجیتالی پشتیبانی می‌کند، بلکه به سازندگان این اجازه را می‌دهد تا روی عناوینی که پیش از این روی کنسول Nintendo Switch منتشر شد‌ه‌اند بهبودهای فنی اعمال نمایند تا با عملکرد بصری بهتری روی کنسول نسل جدید اجرا شوند.

در همین راستا اینسایدر معروف یعنی NateTheHate بخشی از اطلاعات منتشر شده را درون وبسایت ریست‌ارا تایید کرده و اظهار داشته که تست قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل برای Switch 2 آغاز و در ختیار توسعه‌دهندگان همکار قرار داده شده. با این حال در خصوص پشتیبانی از اعمال بهبودهای فنی، تاییدیه بیشتری صورت نگرفته است.

با توجه به اخبار و اطلاعات منتشر شده انتظار می‌رود کنسول Nintendo Switch 2 در ماه آینده رونمایی و در نیمه دوم سال جاری منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments