برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اولین ویژگی سوییچ 2 رسما تایید شد

بازه زمانی رونمایی از آن نیز مشخص شد!

اولین ویژگی سوییچ 2 رسما تایید شد ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
اولین ویژگی سوییچ 2

در هفته جاری سرانجام اولین ویژگی سوییچ 2 یا همان کنسول نسل بعدی شرکت نینتندو به طور رسمی توسط این کمپانی مورد تایید قرار گرفت.

در این هفته شرکت نینتندو به صورت رسمی به وجود کنسول نسل بعدی خود اشاره داشته و حتی بازه زمانی را برای رونمایی از آن مشخص کرد. این کمپانی به طور رسمی از آن با نام نینتندو سوییچ 2 یاد نکرد زیرا این عنوان، تنها یک نام مستعار برای کنسول نسل بعدی نینتندو بوده که گفته می‌شود ادامه دهنده مستقیم راه کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود. موضوعی که به صورت رسمی مورد تایید نینتندو نیز واقع شد.

در حال حاضر نام، زمان رونمایی، تاریخ انتشار، مشخصات سخت‌افزاری، بازی‌ها، پشتیبانی از قابلیت بکوارد یا همان بازی‌های نسل گذشته و مواردی از این قبیل، هیچ کدام مشخص نیستند. تاکنون در مورد تمامی این موارد حرف و حدیث‌های مختلفی به گوش رسیده اما تنها در حد شایعه بوده و به صورت رسمی مورد تایید قرار نگرفته‌اند. با این حال نینتندو به صورت رسمی اولین ویژگی سوییچ 2 را مورد تایید قرار داد.

در جریان جلسه‌ای که این کمپانی اخیر با سهامداران خود داشته، رئیس نینتندو یعنی آقای شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa) تایید کرد که این کنسول هم‌چنان از سیستم اکانت نینتندو (Nintendo Account) استفاده می‌کند. سیستمی که توسط کنسول نسل فعلی سوییچ و حتی بازی‌های موبایلی نینتندو نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حال حاضر مشخص نیست که این مسئله می‌تواند تاییدی بر پشتیبانی از قابلیت بکوارد یا سازگاری با بازی‌های نسل گذشته باشد یا خیر اما این موضوع، تاییدی مهم و در عین قابل پیش‌بینی به شمار می‌رود.

در این جلسه هم‌چنین به این موضوع اشاره شده بود که کنسول نسل بعدی سوییچ قرار است در سال مالی جاری این شرکت که در ماه مارچ سال 2025 به اتمام می‌رسد رونمایی شود. هم‌چنین رویدادی برای ماه ژوئن در نظر گرفته شده اما شرکت نینتندو اظهار داشته که انتظار رونمایی از کنسول سوییچ 2 را در این رویداد نداشته باشیم. تاکنون این موارد، تنها اطلاعاتی بوده که به صورت رسمی توسط نینتندو ارائه شده و باقی موارد به مانند قبل تنها در دسته‌بندی شایعات قرار می‌گیرند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments