#مهسا_امینی

آیا نینتندو در حال ساختن یک عنوان جدید Mario Party است؟

NDcube به دنبال جذب نیرو برای توسعه یک بازی جدید است

آیا نینتندو در حال ساختن یک عنوان جدید Mario Party است؟

نینتندو، در حال کار روی یک عنوان تازه از مجموعه Mario Party است و به نظر می‌رسد که این بازی نیز توسط استودیوی NDcube ساخته خواهد شد.

از آنجایی که کنسول نینتندو سوییچ به راحتی و برای افراد زیادی قابل دسترسی است، جای تعجب نیست که سری بازی‌های چندنفره Mario Party محبوبیت و فروش بسیار بالایی در میان کاربران این کنسول‌ها داشته باشد. اکنون با موفقیت بسیاری که نینتندو سوییچ به‌ دست آورده، کمپانی نینتندو، به دنبال توسعه یک عنوان جدید از این مجموعه است.

آخرین بازی این سری با عنوان Super Mario Party، بسیار مورد توجه قرار گرفت و همچنین سعی داشت ویژگی‌های جذاب بازی‌های قبلی این مجموعه را زنده کند. علاوه بر این‌، این بازی که در سال ۲۰۱۸ عرضه شده، فروش فوق العاده بالایی را برای کمپانی Nintendo داشته و بر اساس گزارش نینتندو، عنوان Super Mario Party، تا کنون بیش از ۱۲ میلیون نسخه فروخته است. بنابراین توسعه یک عنوان جدید برای سری Mario Party، انتخاب عاقلانه و سودآوری برای این شرکت خواهد بود.

البته به نظر می‌رسد که NDcube هنوز در مراحل اولیه توسعه باشد؛ چون استودیوی بازی‌سازی نینتندو، به دنبال استخدام توسعه‌‌دهندگان جدید برای بازی بعدی خود است. حساب کاربری Nintendo Memories در توییتر، تصویری از بروشور استخدام استودیوی NDcube منتشر کرده است. این استودیو، از زمان انتشار عنوان Mario Party 9 در سال ۲۰۱۲ میلادی، در حال توسعه این مجموعه است. همچنین لازم به ذکر است که استودیوی NDcube، قبلا روی بازی‌های موبایل نیز کار کرده است. بنابراین ممکن است که عنوان آینده ماریو پارتی ، به صورت انحصاری برای سوییچ عرضه نشود!

پس از سال‌ها انتشار نسخه‌های گوناگون ماریو پارتی، آخرین بازی این مجموعه، Super Mario Party، قطعا گامی در مسیر درست بود. این نسخه که در پلتفرم نسل جدید سوییچ عرضه شد، برای کسانی که قبلا ماریو پارتی را در Nintendo 64 و GameCube بازی کرده بودند، یک تجربه آشنا و نوستالژیک بود. البته که برخی مکانیک‌ها و ویژگی‌های جدید نیز، به گیم‌پلی این بازی اضافه شده است.

عنوان Super Mario Party در سال ۲۰۱۸ و به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر شده است. در حال حاضر، جزئیات دقیقی از تاریخ انتشار عنوان بعدی این مجموعه، در دسترس نیست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا