هشدار: از الکل برای ضدعفونی کردن نینتندو سوییچ استفاده نکنید

استفاده از الکل باعث خرابی کنسول می‌شود

ضد عفونی نینتندو سوییچ

شرکت نینتندو به تازگی در بیانیه‌ای اعلام کرد که استفاده از الکل و باقی مواد ضدعفونی‌کننده‌ برای Joy-Conها و حتی خود کنسول نینتندو سوییچ مضر است.

ویروس شیوع پیدا کرده در اواخر سال ۲۰۱۹ از شهر ووهان چین مشکلات بسیار زیادی را برای همه ایجاد کرده است. بسیاری تلاش می‌کنند در این روزها با استفاده از مواد ضد‌عفونی‌کننده وسایل الکترونیک خود را پاکیزه نگه دارند.

طبق گزارش‌های منتشر شده، بسیاری از دارندگان نینتندو سوییچ برای تمیز کردن کنسول خود از الکل استفاده می‌کنند. حال شرکت ژاپنی نینتندو در بیانیه‌ای از دارندگان این کنسول خانگی تقاضا کرد که این کار را انجام ندهند:

به تازگی بسیاری از خریدارن از ما در مورد ضد‌عفونی کردن کنسول نینتندو سوییچ و Joy-Conها با استفاده از الکل سوال‌هایی می‌پرسند. متاسفانه باید بگویم که این کار درست نیست و خواهش می‌کنیم که از الکل استفاده نکنید. استفاده از آن باعث خراب شدن بخش‌های پلاستیکی کنسول شده که از بین رفتن رنگ و درفرمه شدن نینتندو سوییچ را در پی دارد.

در ادامه شرکت نینتندو در مورد استفاده از مواد ضد عفونی کننده هم هشدارها مشابهی داد. این شرکت گفت که استفاده از این موادها را هم برای دستگاه پیشنهاد نمی‌کند؛ زیرا با توجه به ترکیب شیمیایی که در ساخت آن‌ها استفاده شده، ممکن است به نینتندو سوییچ آسیب بزند.

با توجه به این که بسیاری در حال پاکسازی منازل خود هستند، هشدار شرکت نینتندو به دارندگان این کنسول کمک فراوانی خواهد کرد. آن‌ها در ادامه گفتند که کسانی که می‌خواهند کنسول را تمیز نگه‌دارند، تنها از پارچه‌ی خشک و نرم استفاده کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا