#مهسا_امینی

از بازی Ninja Gaiden: Master Collection رونمایی شد

دیدار دوباره با ریو هایابوسا

از بازی Ninja Gaiden: Master Collection رونمایی شد عرفان بدری ۰ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت Koei Tecmo و استودیوی Team Ninja در جریان Nintendo Direct فوریه‌ی ۲۰۲۱ به صورت رسمی از بازی Ninja Gaiden: Master Collection برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، PS4 ،Xbox One و Nintendo Switch رونمایی کردند. این عنوان در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۰ خرداد ۱۴۰۰) در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

Ninja Gaiden یکی از مجموعه بازی‌های قدیمی و پرطرفدار دنیای بازی‌های ویدئویی است که بیشتر به خاطر سختی زیادش شناخته می‌شود. این سری ابتدا از دستگاه‌های آرکید و کنسول NES کار خود را شروع کرد و تا نسل هفتم همچنان به کار خود ادامه داد. در سال ۲۰۱۴ یک اسپین‌آف با نام Yaiba: Ninja Gaiden Z از این سری منتشر شد و از آن موقع دیگر Ninja Gaiden به سکوتی عمیق و طولانی فرو رفت. با اینحال پس از هفت سال انتظار، طرفداران می‌توانند باری دیگر در نقش نینجای دوست داشتنی این مجموعه یعنی ریو هایابوسا قرار بگیرند و به دل چند ماجراجویی جذاب دیگر بزنند.

شرکت Koei Tecmo و Team Ninja در جریان جدیدترین مراسم Nintendo Direct که بامداد امروز برگزار شد، از مجموعه‌ی Ninja Gaiden: Master Collection رونمایی کردند که شامل نسخه‌ی ریمستر سه بازی Ninja Gaiden Sigma 2 ، Ninja Gaiden Sigma و Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge به همراه بیشتر محتوای اضافه‌ای که برای آن‌ها منتشر شده است، می‌شود.

یوگسکه هایاشی، رئیس استودیوی Team Ninja در یک بیانیه‌ی مطبوعاتی در این رابطه گفت:

Ninja Gaiden یکی از مهم‌ترین و باسابقه‌ترین عناوین برای برند Team Ninja است، اما ما قادر به عرضه‌ی این سری بر روی کنسول‌های نسل فعلی نبودیم، بنابراین من بسیار خوشحالم که اکنون می‌توانیم بهترین بازی‌های این سری را در قالب یک سه‌گانه منتشر کنیم. اگر که از بازی‌های اکشن چالش‌برانگیز لذت می‌برید، امیدواریم که این مجموعه را امتحان کنید.

او همچنین در ادامه اضافه کرد که امیدوار است نه تنها طرفداران Ninja Gaiden، بلکه طرفداری سری Nioh نیز از تجربه‌ی این سه‌گانه لذت ببرند. علاوه بر این او گفت که منتظر روزی است که بتواند خبر ساخت بازی بعدی Ninja Gaiden را به طرفداران بدهد.

بازی Ninja Gaiden: Master Collection در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۰ خرداد ۱۴۰۰) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، PS4 ،Xbox One و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. Team Ninja برای جشن گرفتن رونمایی از این عنوان، یک اسکین ویژه را با نام Dragon Ninja در دسترس بازیکن‌های Nioh 2 قرار داده که با استفاده از آن، می‌توانند کارکتر خود را به ریو هایابوسا، شخصیت اصلی این سه‌گانه تبدیل کنند. این اسکین هم‌اکنون برای تمامی بازیکن‌های نسخه‌ی اصلی و Complete Edition بازی Nioh 2 در هر پلتفرمی در دسترس است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا