نام بازی بعدی مجموعه Outlast توسط استودیو رد برلز اعلام شد

امکان تجربه بازی به صورت Co-Op

نام بازی بعدی مجموعه Outlast

به‌تازگی، نام بازی بعدی مجموعه Outlast توسط استودیو رد برلز اعلام شده است.

استودیو رد برلز (Red Barrels)، از بازی بعدی مجموعه Outlast با نام The Outlast Trials رونمایی کرد. مطابق اعلام این استودیو، بازی The Outlast Trials همچنان مراحل اولیه توسعه خودش را طی می‌کند، با این حال رد برلز اعلام کرد که این بازی دنباله مستقیمی بر نسخه‌های قبلی این سری نیست اما داستان آن در همان دنیای بازی‌های قبلی جریان خواهد داشت.

داستان بازی در اواسط دوران جنگ سرد روایت می‌شود. جالب است بدانید که می‌توانید داستان بازی را به تنهایی پیش ببرید و هم به صورت همکاری با دوستانتان (Co-Op) به تجربه این اثر بپردازید. لازم به ذکر است که در تجربه Co-Op، می‌توانید با حداکثر سه بازیکن دیگر بازی را پیش ببرید.

دیوید چاتائونف، موسس استودیو Red Barrels درباره بازی توضیحاتی ارائه کرد. او گفت:

تیم ما به سختی مشغول کار بر روی خلق یک تجربه ترسناک و اضطراب‌آور برای میلیون‌ها گیمر است. این در حالی که است که می‌توانید بازی را به تنهایی و یا با دوستان تجربه کنید.

همچنین یک پوستر از The Outlast Trials منتشر شده که در زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید:

پوستر بازی The Outlast Trials

هنوز اطلاعات و جزئیات بیشتری از The Outlast Trials منتشر نشده است. با این حال استودیو رد برلز اعلام کرده که بزودی اخبار بیشتری از این بازی را در اختیار طرفداران قرار خواهند داد.

تا به حال دو نسخه از مجموعه Outlast با نام‌های، Outlast 1 و Outlast 2 منتشر شده است. اولین نسخه از بازی در سال ۲۰۱۳ و دومین نسخه سال ۲۰۱۷ عرضه شد و توانست با دریافت بازخوردهای مثبتی از سوی طرفداران و منتقدین تبدیل به یکی از مجموعه‌های موفق صنعت بازی‌های ویدیویی در ژانر وحشت شوند. سری بازی‌های Outlast توسط استودیو رد برلز ساخته شده‌اند و سعی می‌کنند نهایت ترس و اضطراب را به مخاطب خود القا کنند. حال باید ببینیم که The Outlast Trials تا چه حد در این امر به موفقیت دست پیدا خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا