1%
  • 0/10

کنسول نینتندو سوییچ به لطف سامسونگ جذاب‌تر از همیشه خواهد شد

کنسول نینتندو سوییچ به لطف سامسونگ جذاب‌تر از همیشه خواهد شد ۰ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ بازی | گیم کپی لینک
نینتندو سوییچ سامسونگ

نینتندو سوییچ یکی از کنسول‌های بازی جذابی است که قرار است سال آینده با نمایشگر OLED باکیفیت ساخت سامسونگ رونمایی و راهی بازار شود.

اخیرا متوجه شده‌ایم که کنسول دستی استیم دک از نمایشگر OLED ساخت سامسونگ استفاده می‌کند که کیفیت بسیار زیادی هم دارد. همین موضوع سبب شده اصلی‌ترین رقیب استیم در این زمینه یعنی نینتندو هم به فکر همکاری با شرکت کره‌ای بیفتد تا کنسول بعدی خود را با پنل باکیفیت‌تری راهی بازار کند.

اینطور که پیداست، BOE به خاطر نقض قوانین مربوط به ثبت پتنت، مراحل قانونی را پشت سر می‌گذارد و در نتیجه شرکت‌های زیادی از همکاری با آن صرف نظر می‌کنند. همین موضوع بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده‌ی نمایشگر در جهان را آزاد گذاشته تا با شرکت‌های زیادی وارد همکاری شود.

نینتندو هم یکی از این شرکت‌هاست که سامسونگ دیسپلی را به عنوان تأمین‌کننده‌ی بعدی نمایشگر OLED کنسول نینتندو سوییچ بعدی برگزیده و قصد دارد تحول بزرگی از این حیث در محصول بعدی خود ایجاد کند.

در ابتدا قرار بود هم استیم دک و هم نینتندو سوییچ از پنل‌های OLED ارزان‌قیمت ساخت BOE استفاده کنند اما سامسونگ به اتهام دزدی از پتنت، از این شرکت و ۷ زیر مجموعه‌ی دیگر آن شکایت کرد تا بدین ترتیب چینی‌ها از این معامله سودی نبرند.

با تجهیز نینتندو سوییچ به پنل OLED ساخت سامسونگ، قطعا تجربه‌ی بصری بهتر و جذاب‌تری را از نسل آینده‌ی این کنسول دستی محبوب شاهد خواهیم بود چون سامسونگ در ساخت پنل OLED عملکردی به مراتب بهتر از BOE دارد.

با این حال باید منتظر ماند و دید چه پیش می‌آید و این همکاری بین دو شرکت تا کجا پیش می‌رود. تا اینجای کار که علاقه‌مندان به کنسول دستی نینتندو سوییچ از بابت این اتفاق خوشحال هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments