شایعات نسخه بعدی سری بازی مافیا خبر از حضور دو شخصیت اصلی در بازی می‌دهند!

نسخه بعدی سری بازی مافیا در دست توسعه است

شایعات نسخه بعدی سری بازی مافیا خبر از حضور دو شخصیت اصلی در بازی می‌دهند! نیما خدارحمی ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
شایعات نسخه بعدی سری مافیا

همیشه شایعات بخش بزرگی از دنیای بزرگ بازی‌های ویدیویی را در اختیار داشته و شنیده هیچ خبری دور از انتظار نیست. امروز نیز اولین شایعات از داستان نسخه بعدی سری بازی مافیا لو رفته و باید گفت جالب به‌نظر می‌رسد.

اولین اطلاعات درمورد نسخه بعدی سری بازی مافیا در فضای اینترنت لو رفتند. اگر این شایعات حقیقت داشته باشند، زمان بسیار زیادی تا معرفی و انتشار این بازی از طرف 2K و Hangar Games باقی مانده است. بااین حال طی شایعات پیشین، نسخه چهارم این سری بازی در دست توسعه است و طی این شایعات جدید داستان بازی حول محور یک پلیس فاسد و قاضی که تلاش در سرنگون کردن مافیا دارند می‌گردد.

در ادامه این شایعات اشاره شده که بازی در چند دوره زمانی متفاوت و چند مکان متفاوت جریان داشته که برخی از این مکان‌ها شامل Lost Heaven (شهر اصلی بازی مافیا ۱ و برگرفته از شهر شیکاگو در آمریکا) و Saint Fortuna (لاس وگاس) جریان خواهد داشت. طبق شایعات شما در طول این بازی به‌عنوان پلیسی فاسد با نام هاین (Hain) که در نقش یک شخص قمارباز با دنیای خلاف و مافیا درگیر شده ایفای نقش می‌کنید.

شایعات همچنین به این نکته اشاره داشته که بازی شاخه‌های فراوانی داشته و شما می‌توانید از راه‌های متفاوت از جمله پیوستن به مافیا یا مقابله با آن‌ها داستان بازی خود را پیش ببرید. بااین حال شایعات به چند پایان متفاوت در بازی اشاره نکرده، ولی گمان می‌رود زمانی که شما تا این میزان آزادی در اختیار دارید، پایان بازی به یک پایان ختم نشده و شما تصمیم گیرنده پایان بازی خواهید بود.

از این اطلاعات گذشته، شایعات به شخصیت اصلی دومی در بازی نیز اشاره کرده‌اند و آن شخصیت دوم یک قاضی‌ست که هدفش مقابله با گروه‌های مافیایی بین دهه ۱۹۴۰ تا دهه ۱۹۸۰ میلادی‌ست.

متاسفانه اطلاعاتی بیش از این در اختیار ما قرار نگرفته و تابدین لحظه باید به همین اطلاعات لو رفته بسنده کرد. طی این شایعات هیچگونه تاریخ یا جزئیاتی از پلتفرم‌های اجرایی بازی مشخص نشده است. این نکته نیز قابل ذکر است که این اطلاعات تنها درحد شایعه بوده و نباید به هیچکدام از این اخبار تا پیش از اعلام رسمی توسعه دهندگان یا ناشر اعتماد کرد. شخصی که این اطلاعات را در فضای اینترنت نشر داده ادعا دارد که تمامی اطلاعات حقیقت داشته و منبع او شخصی در سازمان ESRB (مهم‌ترین شرکت دسته بندی بازی‌های ویدیویی) بوده است.

طی سال‌های اخیر اشخاص زیادی اطلاعاتی دقیق را نشر داده‌اند، ولی درعین حال افراد زیادی تنها برای جذب مخاطب به شایعه پردازی روی آورده که هیچگونه منبع موثقی نداشته‌اند. تابدین لحظه هیچکدام از شرکت‌های دست اندرکار سری بازی مافیا نظری درباره این شایعات نداده و انتظار نداریم در آینده نیز واکنشی به آن‌ها نشان دهند، پس باید تا زمان اخبار رسمی صبر داشته باشیم.

استودیو Hangar Games و 2K طی سال‌های اخیر به سرعت فعالیت خود درباره سری بازی مافیا افزوده و بسیاری از طرفداران از این روند راضی هستند. حال باید دید چه زمانی نسخه بعدی این بازی منتشر شده و آیا این شایعات حقیقت دارند یا خیر. همچنین باید دید که این بازی برای نسل هشتم نیز عرضه خواهد شد یا باید برای تجربه آن به سراغ نسل نهم برویم. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید این شایعات درباره داستان نسخه بعدی سری بازی مافیا حقیقت داشته یا باید شاهد داستانی دیگر باشیم؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا