مینی‌سریالی از جنگ جهانی دوم توسط ریدلی اسکات و استیون نایت در دست ساخت است

روایتی تازه از جنگ جهانی دوم

Ridley Scott

ریدلی اسکات و استیون نایت، دو نامزد اسکار کارگردانی و نویسندگی، مشغول ساخت مینی‌سریالی جدید بر اساس جنگ جهانی دوم هستند.

این دو کهنه‌کار هالیوودی مشغول ساخت مینی‌سریالی در مورد جنگ جهانی دوم هستند که قرار است این جنگ مخوف را از چند جنبه‌ی بین‌المللی بررسی کند. داستان این سریال بر اساس کتاب‌های آقای Antony Beevor است.

اسم این سریال Roads to Freedom نام دارد و گقته شده که قرار است شامل ۱۰ اپیزود حماسی باشد.

طی گزارشی، اعلام شده که مقصود و هدف اصلی این مینی‌سریال در واقع این است که جنگ جهانی دوم را از زوایایی تازه و منحصر به فرد بررسی کتد. در حالی که هالیوود بیشتر سعی دارد تا جنگ جهانی را از دید آمریکایی‌ها و بریتانیایی‌ها روایت کند، ولی Roads To Freedom این جنگ را از دید کارکتر‌هایی از کشورهایی مثل روسیه، فرانسه، آلمان و چند کشور دیگر نیز روایت خواهد کرد.

همچنین گفته شده که این سریال کودکان و زنان را در حال تلاش برای زنده ماندن به تصویر خواهد کشید و داستان دراماتیکی را به همراه مبارزه‌ی بلوک شرق و غرب و تسخیر برلین را پیش روی بینندگان خواهد گذاشت.

قرار است ریدلی اسکات اولین اپیزود از Roads To Freedom را کارگردانی کند. نایت و بیور هم قرار است نویسندگی هر اپیزود را بر عهده بگیرند.

طی گزارش Deadline، ریدلی اسکات و نایت مشغول جمع‌آوری سرمایه برای ساخت این سریال هستند و هنوز هم مشخص نیست که قرار است چه بازیگرانی در این فیلم، ایفای نقش کنند و همجنین تاریخ شروع پخش این سریال معلوم نشده است.

این مینی‌سریال بیشتر حکم یک پروژه‌ی شخصی را برای ریدلی اسکات دارد، چرا که او در طول جنگ جهانی دوم بزرگ شد و پدرش هم از افسران Royal Engineers بریتانیا بود.

آقای ریدلی اسکات همچنین مشغول ساخت فیلمی به نام The Last Duel با بازی مت دیمن و بن افلک است و همچنین مراحل فیلمبرداری فیلم Gucci Muder با بازی لیدی گاگا و آدام درایور را می‌گذارند. همچنین این کارگردان مشهور قرار است به زودی فیلم ناپلئون بناپارت را با بازی واکین فینیکس و فیلم گلادیاتور ۲ را بسازد.

سریال Roads To Freedom تنها سریالی که قرار است به زودی عرضه شود و تم جنگ جهانی دوم را داشته باشد، بلکه تام هنکس نیز قرار است تا با دنباله‌ی سریال Band Of Brothers بازگردد و نقش اصلی را بر عهده داشته باشد. راستی شما فکر می‌کنید که این سریال قرار است موفق باشد یا خیر؟ شما کدام سریال مبنی بر جنگ جهانی دوم را بیشتر از سریال‌های دیگر دوست دارید و به کاربران دیگر وب‌سایت سرگرمی پیشنهاد می‌کنید؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا