تماشا کنید: از اسکین رمبو و جان سخت در Call of Duty: Warzone رونمایی شد

تاریخ انتشارشان مشخص شده است

تماشا کنید: از اسکین رمبو و جان سخت در Call of Duty: Warzone رونمایی شد سورنا رضایی ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

شرکت آمریکایی اکتیویژن به انتظارها پایان داد و سرانجام از رمبو و جان سخت در Call of Duty: Warzone رونمایی کرده است.

چندی پیش حساب توییتری Call of Duty اطلاعاتی را از عملکرد یک کاربر در Call of Duty: Warzone را به اشتراک گذاشت. کاربران با کنار هم قرار دادن شواهد به این نتیجه رسیدند که تیم توسعه قصد دارد اسکین جان رمبو را به بازی خود بیاورد. در حالی که گمانه‌زنی‌ها درباره رمبو به اتمام نرسیده بود، اکانت توییتری کال آو دیوتی پوستر تبلیغاتی‌ای را به اشتراک گذاشت که به شرکت خدماتی ناکاتومی تعلق داشت؛ شرکتی که در زمینه لوله‌های کانال‌های هوا تخصص دارد. انتشار همین توییت کافی بود تا گمانه‌زنی‌هایی درباره اضافه شدن جان مک‌کلین یا جان سخت به وجود بیاید. ناشر آمریکایی نهایتا گمانه‌زنی‌ها را تایید و حتی یک تیزر کوتاه از اسکین رمبو منتشر کرد.

اکتیویژن با انتشار یک تریلر ۶۰ ثانیه‌ای از اسکین رمبو و جان سخت در Call of Duty: Warzone رونمایی کرده است. اسکین رمبو در بخش‌های مختلف ویدیو به صورت کاملا واضح به نمایش گذاشته می‌شود اما چنین موضوعی برای جان مک‌کلین صادق نبوده و نمی‌توان چهره‌اش را به صورت کامل مشاهده کرد، به خصوص اینکه عینکی قرمز رنگ به چشمانش زده است. محتوات جدیدی که تیم توسعه برای کال آو دیوتی وارزون در نظر گرفته، به اسکین‌های جدید خلاصه نمی‌شود. آن‌ها سه لوکیشن (Point of interest) جدید را به نقشه اضافه می‌کنند که Nakatomi Plaza ،CIA Outpost و Survival Camps نامگذاری شده‌اند.

همزمان با رونمایی کامل از اسکین رمبو و جان سخت در Call of Duty: Warzone اکتیویژن نقشه راه فصل سوم را منتشر کرده است. با توجه به اطلاعات موجود، سازندگان به دنبال برگزاری یک رویداد جدید تحت عنوان 80s Action Heroes هستند که از امروز آغاز شده و یک حالت جدید به نام Power Grab را به بازی اضافه می‌کند. در این حالت، حلقه اولیه بسیار کوچک بوده و جوخه‌ها را مجبور می‌کند در محیطی با وسعت کم قرار بگیرند. این موضوع به افزایش درگیری‌ها و هیجان منجر می‌شود. قابلیت ریوایو همرزم‌ها از طریق Buy Station یا جمع‌آوری داگ تگ (Dog Tag) هم وجود دارد.

افرادی که به دنبال استفاده از رمبو هستند، باید باندل آن را خریداری کنند که شاخص‌ترین محتویاتش یک اسکین لجندری و سه بلوپرینت سلاح هستند. باندل جان مک‌کلین هم شرایط مشابهی داشته و در کنار یک اسکین لجندری و سه بلوپرینت سلاح، چند آیتم دیگر را شامل می‌شود. در ضمن، اسکین‌های رمبو و جان سخت تنها به Call of Duty: Warzone اختصاص نداشته و برای Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty Mobile هم منتشر می‌شوند. اسکین‌های مزبور هم اکنون در وارزون و کلد وار قابل‌خرید هستند اما با یک روز تاخیر به نسخه‌های موبایل خواهند آمد.

Call of Duty: Warzone هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا