کارگردان جدیدترین فیلم تبدیل شوندگان معرفی شد

اطلاعات چندانی از فیلم موجود نیست

کارگردان جدیدترین فیلم تبدیل شوندگان

طبق گزارش جدید وب سایت Deadline، استیون کیپل جونیور از سوی پارامونت پیکچرز و هاسبرو به عنوان کارگردان جدیدترین فیلم تبدیل شوندگان انتخاب شد.

اگرچه تبدیل شوندگان در میان کودکان و نوجوانان طرفداران بسیاری داشتند اما شهرتشان در میان بزرگسالان چندان زیاد نبود. این شرایط ادامه داشت تا اینکه مایکل بی (Michael Bay) با همکاری استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) و چند شخص دیگر، اولین اقتباس سینمایی این فرنچایز رسانه‌ای را تحت عنوان Transformers روی پرده‌ی نقره‌ای بردند. با وجود نقد‌های متوسط، این فیلم توانست در مقابل بودجه‌ی ۲۰۰ میلیون دلاری خود، ۷۰۰ میلیون دلار فروخته و زمینه‌ساز تولید قسمت‌های بعدی شود.

بعد از اکران پنجمین فیلم، پارامونت پیکچرز و هاسبرو تصمیم به ریبوت گرفتند؛ زیرا فروش فیلم‌ها به خاطر کیفیت پایینشان به میزان قابل‌توجهی افت کرده بود. نتیجه‌ی اتخاذ چنین تصمیمی، Bumblebee بوده که در سال ۲۰۱۸ به سینما آمد و اثری موفق به شمار می‌رود. نقدهای مثبت و همچنین فروش بالا، شرکت‌‌های سازنده را به اطمینان رساند که مسیر انتخاب کرده می‌تواند به سوددهی بیشتری منجر شود. از همین رو، مراحل اولیه‌ی ساخت دو فیلم سینمایی دیگر را آغاز کردند. پس از مدتی اعلام شد پارامونت پیکچرز و هاسبرو به یک جمع‌بندی رسیده و مسیری که تبدیل‌شوندگان طی سال‌های آینده طی می‌کند مشخص شده است.

طبق گزارشی که روی خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، استیون کیپل جونیور (Steven Caple Jr) از سوی پارامونت پیکچرز و هاسبرو به عنوان کارگردان جدیدترین فیلم تبدیل شوندگان انتخاب شده است. او در سال ۲۰۱۱ میلادی به صورت رسمی وارد صنعت فیلم و سریال شد و طی این مدت ۹ روی اثر مختلف کار کرده است. از شاخص‌ترینشان می‌توان به Creed II اشاره کرد که سال ۲۰۱۸ روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و در کنار دریافت بازخوردهای مثبت، به فروش قابل‌توجهی دست یافت. در ضمن، چند ماه پیش جابی هارولد (Joby Harold) به تیم تولید همین پروژه پیوسته بود تا فیلمنامه را بنویسد. احتمالا پس از تکمیل فیلمنامه، روند مذاکره با گزینه‌های مختلف آغاز شد تا فرد مناسب انتخاب شود. اینکه غیر از کیپل چه افراد دیگری در لیست تهیه‌کنندگان بوده‌اند مشخص نیست.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از پروژه‌ی مشترک استیون کیپل جونیور و جابی هارولد در دسترس نیست و تنها می‌دانیم از لحاظ داستانی ارتباطی با Bumblebee محصول سال ۲۰۱۸ میلادی دارد. دومین پروژه از شرایط نسبتا متفاوتی برخوردار است و اطلاعات اولیه را از آن داریم. طبق گزارش‌های منتشر شده، این این اثر اقتباسی از انیمیشن سریالی Beast Wars: Transformers خواهد بود که بین سال‌های۱۹۹۶ الی ۱۹۹۹ پخش شد و به نبرد میان ماکسیمال‌ها و پریداکون‌ها پرداخت. این موجودات اجداد آتوبات‌ها و دسپتیکان‌ها به شمار می‌روند.

در انتها، لازم به ذکر است پروژه‌ی مشترک استیون کیپل جونیور و جابی هارولد از تاریخ ۳ تیر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۴ ژوئن سال ۲۰۲۲ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا