#مهسا_امینی

دومین تریلر The King’s Man دلیل ایجاد سازمان کینگزمن را فاش می‌کند

جاسوسان جنتلمن اینبار در جنگ جهانی اول!

استودیوی قرن بیستم ساعاتی قبل دومین تریلر The King’s Man را از طریق یوتیوب منتشر کرد. این ویدیوی تبلیغاتی دلیل ایجاد سازمان کینگزمن را فاش می‌کند.

متیو وان (Matthew Vaughn) که توانسته بود با کارگردانی Kick-Ass و X-Men: First Class نامی برای خود دست و پا کند، در سال ۲۰۱۴ میلادی Kingsman: The Secret Service را روانه‌ی سینماها کرد که به واسطه‌ی طراحی منحصربه‌فرد صحنه‌های اکشن بسیار موفق ظاهر شد. پس از آن هم Kingsman: The Golden Circle روی پرده‌ی نقره‌ای رفت که یک دنباله به شمار می‌رود. وان حالا روی The King’s Man کار می‌کند که حکم یک پیش درآمد را برای دو فیلم ساخته شده بر اساس فرنچایز کینگزمن دارد. این اثر تاکنون دو بار تاخیر خورده که یک بار به‌خاطر تصاحب فاکس قرن بیستم توسط دیزنی و بار دیگر هم به‌خاطر بحران جهانی کرونا بوده است.

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، The King’s Man قرار است یک پیش درآمد باشد. بنابراین، نباید منتظر حضور گری اگزی با نقش‌آفرینی تارون اگرتون (Taron Egerton) و گالاهان با نقش‌آفرینی کالین فرث (Colin Firth) در جریان داستان باشیم. با این حال، متیو وان به طرفداران وعده داده قسمت سوم Kingsman را می‌سازد تا ماجراجویی‌های اگزی به یک جمع‌بندی برسد. با توجه به اطلاعاتی که منتشر شده‌اند، فیلمنامه‌ی قسمت جدید آماده است. با این حال، فعلا نمی‌دانیم این پروژه در چه زمانی وارد فاز فیلمبرداری می‌شود.

استودیوی قرن بیستم ساعاتی قبل دومین تریلر The King’s Man را به همراه یک پوستر در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این ویدیوی تبلیغاتی بیش از دو دقیقه زمان داشته و دو نکته‌ی قابل‌توجه را در خود جای داده است: نکته‌ی اول، به سبک و سیاق مبارزات مربوط می‌شود که شباهت بسیاری به فیلم‌های پیشین فرنچایز دارد. این موضوع بدون شک برای طرفداران خوشحال‌کننده است؛ نکته‌ی دوم و پایانی هم به دلیل ایجاد سازمان کینگزمن مربوط می‌شود. طبق آنچه در تریلر دیده می‌شود، گروهی از مستبدان و جنایتکاران قصد دارند با ایجاد جنگ بین ملت‌های مختلف شرایطی را برای افزایش ثروت خود به وجود بیاورند. در همین حین، یک سازمان جاسوسی مستقل شکل می‌گیرد تا آن‌ها را متوقف کند؛ زیرا نتیجه‌ی جنگ چیزی جز مرگ میلیون‌ها نفر نخواهد بود.

یکی از نقاط قوت Kingsman: The Secret Service، شیمی موجود بین اگزی و گالاهان بود. اینطور که به نظر می‌رسد، متیو وان قصد دارد از همین فرمول برای فیلم The King’s Man استفاده کند. در اینجا دو شخصیت به نام‌های دوک و کانراد داریم که رابطه‌ای شاگرد و استادی میان آن‌ها وجود دارد. استفاده از ایده‌ی تکراری را می‌توان به یک شمشیر دو لبه تشبیه کرد. اگر ایده‌ی مورد نظر به همان صورت مورد استفاده قرار بگیرد، بدون شک باعث دریافت بازخوردهای منفی خواهد شد اما اگر وان بتواند تغییرات موثری را در آن به وجود بیاورد، می‌تواند باعث افزایش جذابیت داستان شود. از دیگر بازیگران حاضر در این فیلم اکشن می‌توان به جما آرترتون (Gemma Arterton)، ریس ایفانز (Rhys Ifans)، آرون تیلور-جانسون (Aaron Taylor-Johnson) و دنیل برول (Daniel Brühl) اشاره کرد.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم The King’s Man از تاریخ ۲۸ شهریور (مصادف با ۱۸ سپتامبر) به سینماهای ایالات متحده‌ی آمریکا خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا