تاریخ آغاز پخش دومین اسپین‌آف The Walking Dead اعلام شد

این سریال پس از دو فصل به پایان خواهد رسید

دومین اسپین‌آف The Walking Dead

شبکه‌ی AMC با انتشار یک پست در توییتر تاریخ آغاز پخش دومین اسپین‌آف The Walking Dead را اعلام کرد.

The Walking Dead یکی از آن محصولاتی است که تقریبا تمامی طرفداران فیلم و سریال با آن آشنایی دارند. همین شهرت هم باعث شد تا مدیران شبکه‌ی AMC به فکر استفاده از حداکثر پتانسیل‌های آن بیافتند. تاکنون ۱۰ فصل از این سریال آخر‌الزمانی پخش شده است و اسپین‌آف آن، یعنی Fear the Walking Dead هم چندی پیش برای فصل ششم تمدید شد. محصولات مرتبط با دنیای واکینگ دد به همین دو مورد ختم نمی‌شود و شبکه‌ی AMC چندی پیش از دومین اسپین‌آف The Walking Dead رونمایی کرد.

این سریال The Walking Dead: World Beyond نام داشته و طبق اطلاعات موجود، داستان آن ۱۰ سال پس از آغاز شیوع بیماری و تبدیل شدن مردم به زامبی‌ جریان دارد. محور اصلی اتفاقات گروهی از نوجوانان است که تصمیم می‌گیرند از اعضای جامعه‌ جدا شده و خود را در برابر سختی‌های دنیای ویران شده به چالش بکشند. اگرچه شبکه‌ی AMC نخستین تریلر از این سریال را در ماه اکتبر سال گذشته‌ی میلادی به اشتراک گذاشت اما هیچ اشاره‌ای به تاریخ آغاز پخش نکرد.

حال و با گذشت سه ماه از آن زمان، شبکه‌ی AMC تاریخ آغاز پخش دومین اسپین‌آف The Walking Dead را با انتشار یک پست در توییتر اعلام کرد. بر این اساس، قسمت اول سریال The Walking Dead: World Beyond در تاریخ ۲۴ فروردین سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۲ آوریل) پخش خواهد شد. نکته‌ی جالب ماجرا اینجا است که تعداد فصل‌های این سریال هم مشخص شده است که طبق آن، World Beyond تنها پس از پخش دو فصل به پایان خواهد رسید. چنین اقدامی از این جهت قابل‌توجه بوده که مخاطبان از حالا می‌دانند این محصول چقدر به‌طول می‌انجامد و نگران طولانی شدن آن نخواهند بود.

اگر سریال اصلی دنیای واکینگ دد و اولین اسپین‌آف آن را دیده باشید یا حداقل اخبار مربوط به آن‌ها را شنیده باشید، احتمالا می‌دانید که این دو سریال بیش از حد طولانی شده‌اند. ظاهرا مدیران AMC از اشتباهات گذشته‌ی خود درس عبرت گرفته‌اند و نمی‌خواهند The Walking Dead: World Beyond هم درگیر مشکلات مشابه شود. این محصول احتمالا آغازگر دوران جدیدی برای سریال‌های مرتبط با واکینگ دد است که در آن‌ها خط‌های داستانی چندان طولانی نخواهند بود. اسکات گیمپل (Scott Gimple)، یکی از دست‌اندکاران سریال‌های The Walking Dead در صحبت‌های قدیمی خود به احتمال ساخت سریال‌های کوتاه با محوریت شخصیت‌های کشته شده در فصل‌های پیشین اشاره کرده بود.

شرکت AMC همچنین قصد دارد سه فیلم سینمایی با محوریت شخصیت ریک گرایمز بسازد. طبق گفته‌های اسکات گیمپل، این فیلم‌های سینمایی قرار نیست نسخه‌ی طولانی‌تر یکی از قسمت‌های سریال یا اقتباسی از کمیک بوک‌ها باشد. همچنین رابرت کرکمن (Robert Kirkman)، خالق کمیک بوک‌های واکینگ دد، در روند ساخت این فیلم‌ها حضور خواهد داشت. تا به این لحظه، حضور اندرو لینکولن (Andrew Lincoln) و پولیا مکینتاش (Pollyanna McIntosh) در این اقتباس‌های سینمایی قطعی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا