تریلر جدید ادامه‌ی فصل دهم The Walking Dead منتشر شد

قسمت‌های جدید اوایل اسفند از راه می‌رسند

شبکه‌ی AMC دقایقی قبل تریلر جدید ادامه‌ی فصل دهم The Walking Dead را در کانال یوتیوب و اکانت توییتر خود قرار داد.

AMC قصد داشت قسمت پایانی فصل دهم The Walking Dead را در آوریل سال گذشته‌ی میلادی روی آنتن ببرد اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد فاز پس‌تولید به پایان نرسیده و قسمت آخر برای پخش در تاریخ مورد نظر آماده نشود. مدیران شبکه که چاره‌ای نداشتند، زمان انتشار را برای مدتی عقب انداختند تا تیم تولید بتواند کارهای باقی مانده را به سرانجام برساند. در همین حین که دست‌اندرکاران سعی داشتند قسمت پایانی را آماده کنند، تیم نویسندگی روی فیلمنامه‌ی شش قسمت جدید برای فصل دهم کار کرد. آن‌ها ایده‌ی خود را با مدیران شبکه به اشتراک گذاشته و توانستند موافقت نهایی را به دست آورند.

تریلر جدید ادامه‌ی فصل دهم The Walking Dead ساعاتی قبل در وب سایت یوتیوب و شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر شد. این ویدیو حدودا یک دقیقه زمان داشته و شخصیت‌های مختلف سریال از جمله دریل دیکسون، مگی هرشل و نیگان را نشان می‌دهد که جدا از یکدیگر بوده و درگیر یک ماجرایی تازه شده‌اند. طبق اطلاعاتی که قبلا به فضای مجازی راه یافته بودند، هر یک از قسمت‌های اضافی فصل دهم روی گروهی از شخصیت‌های اصلی تمرکز داشته و سعی می‌کند مخاطب را بیش از پیش با آن‌ها آشنا کند؛ برای مثال، مخاطبان طی این قسمت‌ها دلیل غیبت مگی را خواهند فهمید. از همه مهم‌تر، تقابل این شخصیت و نیگان در جریان همین قسمت‌ها رخ خواهد داد.

AMC در اقدامی غیرمنتظره اواخر شهریور سال جاری شمسی اعلام کرد The Walking Dead با فصل یازدهم به پایان می‌رسد؛ موضوعی که نشان می‌دهد صدای اعتراض طرفداران سرانجام به گوش مدیران شبکه رسید. البته این پایان کار واکینگ دد نخواهد بود؛ زیرا استودیوها سعی دارند آن را به یک فرنچایز بزرگ تبدیل کرده و آثار زیادی را از دلش بیرون بیاورند. جدا از دو اسپین‌آفی که تاکنون منتشر شده‌اند، دو اسپین‌آف دیگر در دست ساخت قرار دارد: اولین اسپین‌آف نام مشخصی ندارد اما می‌دانیم داستانش حول محور دریل دیکسون و کارول پلیتر می‌چرخد؛ دومین اسپین‌آف با نام Tales of the Walking Dead شناخته می‌شود. این سریال به شخصیت‌های جدید یا گذشته‌ی شخصیت‌های کنونی می‌پردازد.

در انتهای فصل دهم The Walking Dead اتقافاقات بسیار مهمی رخ داد. نیگان موفق شد به گروه The Whisperers پیوسته، اعتمادشان را جلب کرده و در فرصت مناسب، آلفا را به قتل برساند. این اتفاق خشم بتا را برانگیخت؛ فردی که تصمیم گرفت یگ گله‌ی بزرگ از زامبی‌ها را به سمت محل سکونت شخصیت‌های اصلی داستان و مردم تحت فرمانشان هدایت کند. هر چند، آن‌ها قبل از رسیدن زامبی‌ها و بتا محل را ترک کرده بودند.

در انتها، لازم به ذکر است پخش ادامه‌ی سریال The Walking Dead از تاریخ ۱۰ اسفند (مصادف با ۲۸ فوریه) آغاز می‌شود. مطابق انتظار، قسمت‌های جدید به صورت هفتگی روی آنتن می‌روند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا