در روزهای آینده از Test Drive جدید رونمایی می‌شود

Test Drive Unlimited در راه است

Test Drive جدید

در حساب رسمی توییتر Test Drive پستی منتشر شده که از معرفی بازی جدید این عنوان در روزهای آینده خبر می‌دهد.

مدت زیادی از عرضه‌ی بازی Test Drive که آخرین نسخه‌ی آن در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، می‌گذرد اما به‌نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان قصد دارند عنوان جدیدی از این سری جذاب معرفی کنند. در روز ۳ شنبه ۷ ژوئیه (مصادف با ۱۷ تیر) بازی جدید Test Drive معرفی می‌شود.

نزدیک به یک دهه از عرضه‌ی بازی Test Drive: Ferrari Racing Legends می‌گذرد و طرفداران این فرنچایز انتظار دارند نسخه‌ی جدیدی از این سری مسابقه‌ای پرهیجان را تجربه کنند. به‌نظر می‌رسد استودیوی بازی‌سازی Kylotonn مشغول کار روی پروژه‌ی جدیدی است. البته این خبر هنوز تایید نشده اما با توجه به توییت اخیر توسعه‌دهندگان، احتمالا Test Drive بعدی در راه است و به‌زودی معرفی می‌شود.

در سال ۲۰۱۴ استودیوی نیکن (Nacon) حق انتشار این فرنچایز ۳۳ ساله را از آتاری به‌دست آورد و تصمیم گرفت آثار جدیدی تولید کند. بنویت کلرک (Benoit Clerc)، مقام ارشد بخش انتشار استودیوی نیکن، در مصاحبه‌ای گفت که این شرکت ۵ کمپانی را خریداری کرده و آن‌ها ۸ استودیو را در زیرمجموعه‌ی خود دارند. او می‌گوید اولین شرکت Kylotonn است که در حال حاضر برای توسعه‌ی یک بازی مسابقه‌ای با WRC همکاری می‌کنند. کلرک تایید کرده که این شرکت در حال حاضر روی بازی Test Drive Unlimited کار می‌کند.

هنوز پلتفرم‌های مقصد این بازی جدید اعلام نشده و مشخص نیست آیا توسعه‌دهندگان و تیم Kylotonn قصد عرضه‌ی Test Drive برای کنسول‌های نسل بعد را دارند یا خیر؟ برای پاسخ دادن به این سوال، باید تا ۱۷ تیر منتظر بمانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا