برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر جدید بازی Sniper Elite 5 با تمرکز بر حالت Invasion منتشر شد

اسنایپر نازی در مقابل آمریکایی

تریلر جدید بازی Sniper Elite 5 با تمرکز بر حالت Invasion منتشر شد ۰ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ تریلر بازی کپی لینک

در تریلر جدید بازی Sniper Elite 5 می‌توانید شاهد یک نمایش سینماتیک از حالت Invasion این عنوان جدید باشید؛ حالتی که بازیکنان را هم به عنوان یار و هم به عنوان دشمن در بخش داستانی درگیر می‌کند.

سری بازی Sniper Elite سال‌هاست که عرضه می‌شوند و بازیکنان هم از شکستن استخوان‌ها و جراحی مغز دشمنان نازی با آن‌ها واقعا لذت می‌برند. در این عناوین که اولین نسخه آن برای کنسول پلی اسیتشن 2 عرضه شده بود، شما در نقش شخصیتی به نام کارل (Carl) هستید؛ یک اسنایپر آمریکایی که به دلیل حرفه‌ای بودن، ماموریت‌های ویژه و خاصی را در دوران جنگ جهانی دوم بر عهده دارد.

حال شما کارل را در مقابل یک ارتش قرار دهید تا همه را با هدایت خوب بازیکنان تکه پاره کند! اما این روند، در بازی Sniper Elite 5 تغییراتی را به همراه خواهد داشت.

جزئیات تریلر جدید بازی Sniper Elite 5

شاخصه بازی‌های سری Sniper Elite این است که شما می‌توانید به صورت مخفیانه مراحل را تمام کنید، یا اینکه به صورت کاملا آزاد و با سر و صدا به سراغ دشمنان بروید. در هر صورت، با دقت تیر مناسب و هوش، می‌‌توانید خیل راحت دشمنان را گول بزنید و با سلاح تک‌تیر خود همه را از راه دور حذف کنید. با این وجود، برای اینکه روند کار کمی سخت‌تر شود، اینبار سازندگان حالت جدید Invasion را اضافه کرده‌اند.

 در تریلر جدید بازی Sniper Elite 5 می‌توانید به صورت سینماتیک شاهد اتفاقاتی که در حالت Invasion رخ می‌دهند را مشاهده کنید. ابتدا شخصیت اصلی دیده می‌شود که خود را برای کشتن دشمنان که افسرهای نازی و ایتالیایی هستند آماده کرده است. او از ساختمانی می‌پرد و سپس مخفیانه با دیدن هدف خود روی او با سلاح تک‌تیر خود زوم می‌کند؛ اما درست پیش از آنکه این فرد را بکشد، ناگهان تصویر بالاتر رفته و می‌بینیم که خود او هدف تیر یک اسنایپر آلمانی (یا شاید هم ایتالیایی) است!

این سیستم جدید در واقع به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در حالت داستانی وارد بازی دیگر افراد یا دوستان خود شده و در آن به عنوان دشمن دخالت کنند! این یعنی در میان انجام ماموریت خود برای رد کردن یک مرحله ناگپهان دشمن جدیدی پیدا می‌کنید که شما را مثل سایه دنبال می‌کند. با این حساب، باید حتی بیشتر از قبل به سمت مخفی‌کاری رفته و هرگز جای خود را راحت لو ندهید. 

همچنین با اضافه شدن این حالت به بازی جدید در سری Sniper Elite، بازیکنان در هر دو سمت دارای قدرت‌های خاصی خواهند بود. اسنایپر آلمانی می‌توانند با قابلیت دستور Stay Sharp به یاران NPC یگویند تا دست از گیج بودن برداشته و حواس خود را به آخرین مکانی که دیگر بازیکن دیده شده بود بدهند. در مقابل نیز تک تیرانداز آمریکایی این توان را دارند تا با قابلیت Eagle Eye آخرین موقعیت دشمن را پس از دیده شدن روی نقشه تماشا کنند. همچنین اگر بتوانید خود را به برخی تلفن‌های پراکنده داخل مراحل برسانید، این دسترسی را خواهید داشت تا از نیروهای مقاومت فرانسوی اطلاعات اضافه از موقعیت کنونی اسنایپر دشمن را دریافت کنید.

لازم به ذکر است که همین بازی را شما به صورت Co-Op هم می‌توانید تجربه کنید. اما دشمن نازی فقط یک اسنایپر به عنوان بازیکن را خواهد داشت. به هر حال تجربه سری بازی Sniper Elite همیشه با حالت Co-Op همراه بوده و حال نیز همین روند ادامه خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments