تصاویر جدید از بازی Fast & Furious Crossroads منتشر شد

چهار تصویر جدید از این بازی منتشر شد

تصاویر جدید بازی Fast & Furious Crossroads

شرکت باندای نامکو چهار تصاویر جدید از بازی Fast & Furious Crossroads منتشر کرد که از نکات جالب توجه در این تصاویر می‌توان به مسابقات خیابانی و هاورکرفت اشاره کرد.

ماه گذشته در جریان رویداد The Game Awards که هر ساله به بهترین بازی‌ها در بخش‌های مختلف جایزه داده می‌شود، شرکت باندای نامکو از بازی جدید خود به نام Fast & Furious Crossroads با یک تریلر رونمایی کرد. Slightly Mad Studios که در کارنامه‌ی خود عناوینی چون Project CARS و Need for Speed: Shift را دارد، وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی خواهد داشت.

حال به تازگی در اکانت رسمی توییتر Fast & Furious Crossroads تصاویر جدید از این بازی منتشر شده که در آن می‌توان به ماشین‌ها و هاورکرفت اشاره کرد.

بازی Fast & Furious Crossroads یک اثر در سبک ریسینگ است که مثل فیلم‌های این مجموعه شامل صحنه‌های اکشن و مهیج زیادی می‌شود. همچنین در این بازی شاهد مسابقات غیر قانونی خواهیم بود. حتی در یکی از تصاویر منتشر شده، ماشین‌های زیادی در یک شب دیده می‌شوند که در حال آماده شدن برای شروع مسابقه هستند.

وین دیزل و میشل رودریگرز که جزو بازیگران ثابت این مجموعه هستند، در این بازی در نقش کاراکتر‌های خود یعنی Dominic Toretto و Letty Ortiz هنرنمایی خواهند کرد. متاسفانه اطالاعاتی زیادی از این اثر در دست نیست ولی طبق ادعای سازندگان، بازیکنان باید به نقاط مختلف سفر کنند و در مسابقات و نبرد‌های زیادی شرکت کنند.

بازی Fast & Furious Crossroads در تاریخ نامعلومی از ماه می ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین فیلم Fast & Furious 9 در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۹ (۲۲ می ۲۰۲۰ ) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا