خبر جدید، ادعای قدیمی؛ گلکسی اس ۲۴ اولترا قطعا فریم تیتانیومی خواهد داشت

گلکسی اس ۲۴ اوترا فریم تیتانیومی

به تازگی خبری از یک منبع کره‌ای منتشر شده مبنی بر اینکه پرچم‌دار مورد انتظار سامسونگ یعنی گلکسی اس ۲۴ اولترا فریم تیتانیومی خواهد داشت.

طی چند وقت اخیر شایعات زیادی راجع به سری گلکسی اس ۲۴ منتشر شده است. اما با توجه به موثق‌ترین منابع خبری، یکی از چیزهایی که از بابت آن تقریبا مطمئن هستیم، فریم تیتانیومی گلکسی اس ۲۴ اولترا است که گفته می‌شود جایگزین آلومینیوم خواهد شد.

سامسونگ تاکنون در تمام محصولات بالارده‌ی خود از آلومینیوم در ساخت فریم استفاده می‌کرد اما بعد از اینکه اپل در آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس تصمیم گرفت به سراغ تیتانیوم برود، سامسونگ هم مسیر مشابهی را در پیش گرفت. البته این خبر فعلا در حد یک شایعه اما شایعه‌ای بسیار محتمل است که به تازگی یک منبع خبری کره‌ای بار دیگر آن را تأیید کرد.

طبق گفته‌های این منبع، سامسونگ می‌خواهد گلکسی اس ۲۴ اولترا اولین گوشی مجهز به فریم تیتانیومی باشد و اگر همه چیز خوب پیش برود، سایر محصولاتش را هم با طراحی مشابه راهی بازار کند چرا که تیتانیوم فلزی مقاوم‌تر از آلومینیوم و به همان اندازه سبک است.

فریم تیتانیومی برای سامسونگ کمتر از ۲۰ دلار هزینه داشته اما اگر این شرکت بخواهد از تیتانیوم در ساخت اس ۲۴ اولترا استفاده کند باید حتما بازدهی بالایی داشته باشد در غیر این صورت قطعا هزینه‌ی ساخت بالا خواهد رفت و می‌تواند حتی ۴ تا ۵ برابر شود که البته چنین هزینه‌ای ابدا نباید تأثیر مستقیمی روی قیمت نهایی گوشی داشته باشد.

گفته می‌شود در ابتدا سامسونگ می‌خواسته ۱۵ میلیون فریم تیتانیومی سفارش دهد که دقیقا مشابه میزان فروش گلکسی اس ۲۳ اولتراست. این یعنی سامسونگ انتظار دارد اس ۲۴ اولترا هم فروشی به خوبی اس ۲۳ اولترا داشته باشد.

در این گزارش همچنین آمده که گلکسی اس ۲۴ اولترا نمایشگری تخت، با فریم بیرونی تیتانیومی و داخلی آلومینیومی خواهد داشت؛ دقیقا مشابه همان طراحی که اپل برای نمایندگان خود در نظر گرفته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا