تریلر جدید بازی Outriders کلاس Pyromancer را در نبرد نشان می‌دهد

خالقان Painkiller و Bulletstorm به دنبال خلق یک اثر جذاب دیگر

استودیوی People Can Fly تریلر جدیدی از بازی Outriders منتشر کرد که در آن شاهد بخشی از گیم‌پلی کلاس Pyromancer و همچنین جزئیاتی از محتوای کمپین هستیم.

استودیوی لهستانی People Can Fly که بیشتر با ساخت دو عنوان Painkiller و Bulletstorm شهرت دارد، در حال حاضر مشغول توسعه‌ی عنوانی به نام Outriders است. یک اثر تیراندازی سوم شخص که از المان‌های نقش‌آفرینی بهره می‌برد و بازیکن را در نقش انسانی در سیاره بیگانه‌ی Enoch قرار می‌دهد که طی حادثه‌ای، از قدرت‌های فرا انسانی برخوردار شده و حالا به لطف آن‌ها می‌تواند امیدی برای نجات بشریت باشد.

این استودیو از این ماه، به صورت ماهانه ویدیوهایی شامل روند ساخت بازی و جزئیاتی از داستان، گیم‌پلی و بخش‌های دیگر منتشر می‌کند. در اولین قسمت که اخیرا منتشر شد، شاهد بخشی از گیم‌پلی کلاس Pyromancer بودیم که یکی از چهار کلاس اصلی بازی محسوب می‌شود و از قدرت‌های مرتبط با عنصر سنگ و آتش بهره می‌برد.

با این‌که تمرکز اصلی بازی Outriders روی تجربه‌ی اکشن و همچنین بخش کوآپ است، اما سازندگان گفتند که اگر به دنبال روایت یک داستان خوب هم هستید، این عنوان می‌تواند انتظارات شما را برآورده کند. در این تریلر علاوه بر گیم‌پلی کلاس Pyromancer به مواردی چون داستان، کمپین و قابلیت‌های شخصی‌سازی هم اشاره می‌شود. مورد آخر المانی است که سازندگان حسابی روی آن مانور داده‌اند.

بازی Outriders قرار است در پاییز سال جاری برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شود. این عنوان هیچ بسته‌ی الحاقی و خرید درون برنامه‌ای نخواهد داشت و تمام محتوای آن در قالب یک پکیج واحد در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا