برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

عکس‌های منتشر شده سریال Obi-Wan Kenobi از ظاهر جدید سیاره Tatooine خبر می‌دهد

سیاره شنی برای فیلم برداری آماده می شود

عکس‌های منتشر شده سریال Obi-Wan Kenobi از ظاهر جدید سیاره Tatooine خبر می‌دهد ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سیاره Tatooine

با توجه به تصاویری که از محل فیلم برداری سریال Obi-Wan Kenobi در شبکه‌های اجتمائی منتشر شده است، به نظر می‌رسد سازندگان این اثر در حال ساختن منطقه‌ای تحت عنوان سیاره Tatooine، محل وقوع داستان این مجموعه هستند.

لانچ شبکه استریم دیزنی پلاس توجه بسیاری از تهیه کنندگان و کارگردان‌های نامی صنعت سینما و تلویزیون را به خود جلب کرد و یکی از این افراد جورج لوکاس (George Lucas) سازنده فرنچایز محبوب جنگ ستارگان بود. اولین مجموعه‌ای که از فرنچایز جنگ ستارگان در دیزنی پلاس پخش شد، سریال مندلورین (The Mandalorian) بود که بشدت مورد توجه نه تنها طرفداران این فرنچایز بلکه دگر کاربران دیزنی پلاس قرار گرفت.

اکنون پس از موفقت سریال مندلورین، جورج لوکاس تصمیم گرفت تا مجموعه‌های بیشتری را برای این شبکه استریم آنلاین بسازد. در سال گذشته خبرهایی به گوش می‌رسید از ساخت سریالی که شخصیت اصلی آن اوبی‌وان کنوبی (Obi-Wan Kenobi)  یکی از استادان جدای و از محبوب‌ترین شخصیت های مجموعه جنگ ستارگان بود.

هم اکنون پس از انتشار تعدادی عکس در شبکه‌های اجتماعی توسط عوامل این مجموعه به نظر می‌رسد که فیلم برداری سریال Obi-Wan Kenobi آغاز شده و عوامل اجرایی در حال ساختن محل فیلمبرداری هستند. با توجه به شخصیت اصلی داستان مجموعه، انتظار می‌رود که قسمت‌های زیادی از سریال در سیاره Tatooine نمایش داده شوند.

در این سریال خواهیم دید که اوبی‌وان کنوبی، پس از انتقام شیطان (Revenge of the Sith) و Order 66 به کجا رفته و چه اتفاق‌هایی برای او رخ داده است. داستان کامل و جزییات آن به طور حتم هنوز مشخص نیست و تا زمان انتشار، همچنان مانند یک راز برای طرفداران باقی می‌ماند. با این حال اوبی قول داده است که در ادامه با یک انتقام جویی سخت دیگر مواجه خواهیم شد.

در یک نگاه کوتاه به تصاویری که در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده‌اند، متوجه ظاهر زیبا و متفاوت سیاره Tatooine محل زندگی احتمالی اوبی‌وان کنوبی در سریال خواهیم شد. ساخت این منطقه پیش از شروع فیلم برداری آغاز شده و همچنان ادامه دارد. اگرچه به کمک این تصاویر جزییات سیاره مشخص نیست اما به نظر می‌رسد که این سیاره شنی با خانه‌های کوچک زیبایش هر روز بیش از پیش خود را برای فیلم برداری آماده می‌کند.

پیش از آغاز فیلم برداری نیز تایید شده بود که با توجه به آثار سه گانه اصلی جنگ ستارگان و داستان زندگی اوبی‌وان کنوبی، داستان این سریال در سیاره Tatooine رخ می‌دهد؛ با این حال هنوز مشخص نیست که چه مقدار از داستان مجموعه در این سیاره اتفاق خواهد افتاد.

اگرچه هنوز اطلاعات کافی از جزییات سریال مشخص نشده است با این حال طرفداران مشتاقانه منتظر انتشار این مجموعه هستند. به نظر می‌رسد که فیلم برداری سریال Obi-Wan Kenobi به زودی آغاز شده و در نیمه ابتدایی سال ۲۰۲۲ از شبکه دیزنی پلاس منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments