#مهسا_امینی

منتظر انتشار اطلاعات جدید از Hogwarts Legacy در گیم آواردز ۲۰۲۱ باشید

جادو جنبل شده و خبر جدید در راه است!

اطلاعات جدید Hogwarts Legacy در TGA 2021

بازی مورد انتظار Hogwarts Legacy مدت زیادی‌ست که طرفداران را تشنه نگه داشته است، با این حال اخباری تازه به گوش رسیده که خبر از انتشار اطلاعات جدید از این بازی می‌دهد.

اخباری جدید پیرامون بازی Hogwarts Legacy شکل گرفته که بسیار هیجان انگیز هستند. بازی Hogwarts Legacy دنیای هری پاتر را بار دیگر به بازی‌های ویدیویی آورده و به گفته یکی از فعالان معتبر صنعت ویدیو گیم، باید منتظر انتشار جزئیاتی جدید از این بازی باشیم. سال ۲۰۲۱ سال خوبی برای طرفداران این بازی نبود و استودیو برادران وارنر تنها یک خبر از این بازی منتشر کرد و آن خبر مواجهه Hogwarts Legacy با تاخیر بود که بسیاری را ناامید کرد. البته اخبار خوش در راه بوده و به نظر کمتر از یک ماه دیگر اطلاعاتی جدید از این بازی در اختیار ما قرار می‌گیرد.

فعال معتبری که پیش‌تر به او اشاره کردیم، میلی آماند (Millie Amand) نام داشته که طی ماه‌های اخیر اخبار معتبر بسیاری درباره بازی‌های مهم پیش‌رو را در اختیار ما قرار داده و حال همین شخص در توییتر خود اشاره‌ای مستقیم به بازی Hogwarts Legacy داشته است. به گفته آماند، بازی Hogwarts Legacy به زودی نقل محافل بازی‌های ویدیویی خواهد شد و اطلاعات کاملی از این بازی در دسترس ما قرار خواهد گرفت. آماند برای شروع یک عکس متحرک از این بازی همراه با کلمه «به زودی» را در صفحه توییتر خود منتشر کرد.

ناگفته نماند که آماند پیش‌تر نیز اخباری درباره بازی Hogwarts Legacy در اختیار ما قرار داده است. او پیش‌تر اشاره داشت که باید منتظر انتشار اطلاعات جدید از این بازی در مراسم پلی استیشن در ماه اکتبر یا مراسم گیم آواردز در اوایل ماه دسامبر باشیم و از آنجایی که شاهد این بازی در مراسم پلی استیشن ماه اکتبر نبودیم، احتمال انتشار این اطلاعات و شاید تریلر جدید از این بازی در مراسم The Game Awards سال ۲۰۲۱ بسیار بالاست.

در ادامه باید اشاره داشت که مراسم The Game Awards سال ۲۰۲۱ در تاریخ ۹ دسامبر، برابر با ۱۸ آذر ماه برگزار خواهد شد. تیم برادران وارنر اطلاعات چندانی از این بازی منتشر نکرده و ما تنها می‌دانیم که این عنوان مورد انتظار در تاریخی نامعلوم طی سال ۲۰۲۲ برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نظر شما درباره این بازی چیست؟ شما چه انتظاراتی از این بازی مورد انتظار دارید؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا