اطلاعات جدیدی در رابطه با دنباله فیلم AVATAR منتشر شده است

آواتار جادویی باز‌می‌گردد

دنباله فیلم AVATAR

در نهایت اطلاعات جدیدی از دنباله فیلم AVATAR به دست آمده و اکنون می‌توانیم نگاهی به پشت صحنه دنباله مورد انتظار جیمز کامرون بیاندازیم. این دنباله باری دیگر قهرمان سنگین وزن بلاک باستر کامرون را از آواتار سال ۲۰۰۹ نشان می‌دهد. اینترتینمنت ویکلی در یک پیش‌نمایش جدید برای اکران آواتار 2 در سال آینده، تعدادی از تصاویر پشت صحنه فیلم، و همچنین اطلاعات جدیدی در مورد نحوه خلق این اثر و لیست بازیگران آن، منتشر کرده است. 

کل مصاحبه با جیمز کامرون قطعا ارزش خواندن را دارد، اما بهتر است جهت صرفه جویی در وقت تنها به مهم‌ترین نکات این مصاحبه بپردازیم. سیگورنی ویور
در نقشی کاملا محرمانه باز خواهد گشت،
کیت وینسلت باری دیگر در کنار جیمز کامرون قرار گرفته و نقش یکی از گونه‌های بیگانه بومی این اکوسیستم جدید را بازی می کند.
داستان حول محور فرزندان نابالغ جیک سالی و نیتیری اتفاق می‌افتد و راه‌هایی را به نمایش می‌گذارد که والدین برای محافظت از فرزندان خود به آن‌ها می‌پردازند.

داستان این فیلم در امتداد یک ساحل استوایی در پاندورا اتفاق افتاده و همچنین فناوری ثبت تصویر در این اثر، برای کار در محیط های زیر آب متحول شده است.
بازیگران دنباله آواتار، برای اجرای صحنه‌هایی که کاملاً زیر آب رخ می‌دهند، باید آموزش‌های غواصی سختی، در حالی که نفس هایشان در سینه حبس شده است را پشت سر بگذارند. 
بیشتر کارهای ضبط فیلم در یک مخزن عظیم ۹۰۰۰۰۰ گالنی انجام شده که به طور خاص برای دنباله‌های فرنچایز آواتار طراحی شده است.
نژاد بیگانه موجود در دریاهای پاندورا، متکاینا (Metkayina) نامیده شده،
و کیت وینسلت نقش یکی از این متکایناها به نام رونال را بازی می‌کند. 

جدیدترین تصاویر منتشر شده از دنباله آواتار 

مانند آنچه که در قسمت اول آواتار دیدیم، که با رنگ‌های سنگین مخالف جنگل‌زدایی آغشته شده بود، آواتار ۲ نیز بدون شک بینندگان را تشویق می‌کند تا برای حفظ حیات و اکوسیستم‌های اقیانوس‌ها با وجدان‌ بیشتری عمل کنند. در کنار فیلم‌سازی، جیمز کامرون شیفته اقیانوس و محافظت از شگفتی‌ها و زیبایی‌های فراوان آن است. آواتار 2 پلتفرمی خواهد بود که به کامرون اجازه می‌دهد و اشتیاق خود به فیلم‌سازی و هم عشقش به دریا را ترکیب کند. دنباله فیلم آواتار دسامبر۲۰۲۲ و آواتار ۳ در سال ۲۰۲۴ اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا