#مهسا_امینی

مدهای جدید بازی Halo Infinite به زودی عرضه خواهند شد

رسیدگی به درخواست کاربران پس از عصبانیت آن‌ها توسط 343!

مدهای جدید بازی Halo Infinite

بازی Halo Infinite در کنار نقدهای فوق‌العاده خوب و رضایت کاربران، مخالفان زیادی را طی هفته‌های اخیر به خود دیده و از همین رو تیم 343 Industries به عرضه مدهای جدید در بازی Halo Infinite پرداخته است.

استودیو 343 Industries روز سه شنبه، ۱۴ دسامبر سال جاری میلادی، برابر با ۲۳ آذر ماه ۴ مد جدید را به بخش آنلاین بازی Halo Infinite اضافه خواهد کرد. به گفته یکی از اعضای این استودیو، ما به زودی شاهد ۴ مد Slayer، Fiesta، FFA و همینطور Tactical Slayer (SWAT) به لطف یک به‌روزرسانی جدید در اینفینیت خواهیم بود.

پس از عرضه این بازی در ماه گذشته، طرفداران و کاربران بسیاری درخواست افزودن این مدهای پایه، قدیمی و البته لذت بخش را به بازی محبوب خود داشته‌اند. استودیو 343 Industries نیز به این درخواست‌های مکرر گوش کرد و اعلام کرد که افزوده نشدن این مدها به دلیل برنامه ریزی‌های سنگین برای رسیدن به اهداف بزرگ‌تر و عرضه مدهای جدید در این بازی بوده است. شخصی به نام Ske7ch از اعضای استودیو 343 در این باره در شبکه اجتماعی ردیت نوشت:

به منظور درخواست کاربران، ما مد Slayer را به بازی Halo Infinite اضافه می‌کنیم و در آینده نزدیک شاهد افزودن مدی جدید، گسترده‌تر و پیشرفته‌تر، برگرفته از این مد و دیگر مدهای قدیمی در بازی خود خواهیم بود.

همانطور که مطالعه کردید، به زودی یا به طور دقیق‌تر پس از تعطیلات کریسمس، ما شاهد افزوده شدن مدی تازه برگرفته از مد Slayer در بازی Halo Infinite‌ خواهیم بود. به‌روزرسانی ۲۳ آذر ماه در کنار افزودن مد Slayer، تغییرات بسیاری را در چالش‌های بازی و به خصوص در چالش‌هایی که مختص یک مد خاص بودند ایجاد می‌کند و علاوه بر آن شاهد افزوده شدن بسیاری چالش‌های جدید برای مد‌های جدید نیز خواهیم بود. ما همچنین شاهد اضافه شدن بخشی تازه به چالش‌ها برای جمع آوری امتیازات کاربران نیز خواهیم بود.

به گفته بسیاری از وبسایت‌های خبری، جامعه کاربران بازی Halo Infinite در بازه انتشار بخش آنلاین و بخش داستانی این بازی رفتارهای بسیار تند و پرخاشگرانه‌ای را برای ثبت درخواست‌های خود نشان داده‌اند. در همین راستا، هفته گذشته نظرات و پیشنهادات کاربران درباره چالش‌ها و مدهای بازی در شبکه ردیت به قدری تند و زننده بود که تیم 343 Industries مجبور به قفل کردن مطالب شد و به کاربران اجازه درج نظرات خود را نمی‌داد. حال تیم 343 Industries امیدوار است با عرضه به‌روزرسانی بعدی این مشکلات حل شوند. شما ترجیح می‌دهید به تجربه کدام مد بپردازید؟ آیا چالش‌ها و مدهای بازی Halo Infinite باعث عصبانیت شما نیز شده‌اند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا