#مهسا_امینی

اطلاعاتی تازه از مجموعه GTA: The Trilogy – The Definitive Edition لو رفت

دست و دل بازی راکستار درکنار بهبود کلاسیک‌ها؟

اطلاعات لو رفته GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

بازی جدید راکستار رونمایی شده و همه ما منتظر اطلاعاتی هستیم که به‌نظر راکستار فعلا علاقه‌ای به انتشار عمومی آن‌ها نداشته، بااین حال کاربران توانسته‌اند به آن‌ها دسترسی یابند.

استودیو راکستار همانطور که در زمان رونمایی از بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition قول داده بود، اطلاعاتی تازه را درباره مجموعه پیش‌روی خود منتشر کرده و حال نگاهی بهتر به این سه بازی خواهیم داشت و می‌توانیم بهتر درباره چیزی که پیش‌روی ماست نظر دهیم. شاید این اطلاعات چندان زیاد نباشند، ولی کوچک‌ترین خبری که از سمت راکستار و این سری بازی محبوب باشد برای ما شگفت انگیز است.

ناگفته نماند که راکستار قول انتشار اطلاعات بیشتر را نیز داده و این مطلب اولین سری اطلاعات منتشر شده از این سه گانه نیست و البته آخرین سری نیز نخواهد بود. ما در هفته گذشته شاهد بودیم که راکستار در زمان رونمایی از این مجموعه فقط چند مشخصه فنی ناچیز از این سه گانه را در اختیار ما قرار داد، ولی این رویه به‌نظر در حال تغییر است.

ساعاتی پیش اطلاعاتی در صفحه پشتیبانی راکستار انتشار یافت که پس از مدتی کوتاه حذف شد، بااین حال کاربران همیشه در صحنه توانستند این اطلاعات را کپی کرده و نگه دارند. لازم به ذکر است که این اطلاعات برای هر سه بازی GTA 3، GTA Vice City و GTA San Andreas صدق می‌کنند. ما در این سه گانه فرای سه نقشه زیبا و دوست داشتنی و سه داستان خارق‌العاده، شاهد به‌روزرسانی جلوه‌های بصری به نسل جدید، نورپردازی جدید، ارتقای محیط بازی‌ها از لحاظ بصری، تکسچرهای با کیفیت امروزی، شعاع دید وسیع‌تر، نحوه چینش دکمه‌ها و نشانه گیری به سبک بازی GTA V و بسیاری جزئیات ریز دیگر خواهیم بود که این سه بازی را به دنیای تکنولوژی سال ۲۰۲۱ وارد می‌کنند.

بسیاری معتقدند که جذاب‌ترین بخش این جزئیات منتشر شده کپی برداری نحوه چینش دکمه‌ها و کلیت کنترل بازی‌ها از GTA V بوده که بسیاری را خوشحال کرده و انتظارات آن‌ها را بیش از پیش بالا برده است. طی این توضیحات همچنین اشاره شد کاربرانی که این بازی را تا پیش از روز ۵ ژانویه سال ۲۰۲۲، برابر با ۱۵ دی ماه سال جاری شمسی خریداری کنند، از ۱۰ دلار تخفیف برای خریدهای آتی از راکستار برخوردار خواهند شد.

همانطور که در ابتدا اشاره شد، این توضیحات پس از مدتی از وبسایت راکستار برداشته شدند، بنابراین نمی‌توان از عملی شدن تخفیف ۱۰ دلاری اطمینان داشت و باید دید در زمان انتشار این سه گانه مورد انتظار، تخفیف پابرجا خواهند ماند یا ما شاهد حذف شدن آن از باندل Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition خواهیم بود.

شکی نیست که همه ما منتظر انتشار اطلاعات رسمی بیشتر از طرف راکستار هستیم، از سوی دیگر می‌دانیم که راکستار همیشه در امر انتشار اطلاعات خسیس بوده و علاقه بسیاری به تشنه نگه داشتن طرفداران دارد. مجموعه بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition تا پیش از پایان سال جاری میلادی و البته در روزی که هنوز به‌طور دقیق مشخص نشده برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، کنسول‌هال نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. شما چه فکری درباره کیفیت بصری این مجموعه بازی و گیم‌پلی آن دارید؟ به‌نظر شما دست و دل بازی ۱۰ دلاری راکستار حقیقت می‌یابد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا