جزئیات تازه‌ای از گیم‌پلی Ghost of Tsushima منتشر شد

مکان‌یابی برای بازیکنان چالش برانگیز خواهد بود

جزئیات تازه‌ای از گیم‌پلی Ghost of Tsushima منتشر شد مهسا سپاهی ۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
گیم‌پلی بازی Ghost of Tsushima

جزئیات تازه‌ای از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Ghost of Tsushima در مجله‌ی رسمی پلی‌استیشن منتشر شد.

بازی اکشن ماجراجویی Ghost of Tsushima در جزیره‌ی Tsushima اتفاق می‌افتد و داستانی واقعی را در مورد تهاجم خونین قبیله‌ی مغول‌ها روایت می‌کند. این عنوان توسط استودیو Sucker Punch ساخته شده که محتوایی خشن دارد و همراه با داستان گیرای خود، تجربه‌ی جالبی را در اختیار کاربران می‌گذارد. به تازگی مجله‌ی OPM اطلاعات جدیدی را از این بازی مورد انتظار به مخاطبان خود ارائه داده است.

طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی سامورایی محور استودیو ساکر پانچ، محتوایی واقع‌گرایانه دارد و بازیکنان باید مناطق مختلف بازی را بدون کمک و راهنما کشف کنند. در واقع، برعکس بیشتر عناوین جهان‌باز، Ghost of Tsushima قرار نیست در مکان‌یابی به کاربر یاری برساند و تنها راه پیدا کردن مسیر، اطلاعات قبلی و حافظه‌ی خود بازیکن خواهد بود. در این مجله، اشاره شده که استودیو ساکر پانچ با ساخت بازی‌های جهان‌باز غریبه نیست، اما طبیعت نسبتا مینیمالیستی محیط های بازی، برای توسعه‌دهندگان همچنان جای کار دارد.

داستان بازی جدید استودیو ساکر پانچ در سال ۱۲۷۴ میلادی اتفاق می‌افتد. مبارزان سامورایی مدافع ژاپن هستند تا روزی که امپراطوری ترسناک مغول به جزیره‌ی Tsushima حمله می‌کند و قصد نابودی همه‌چیز را دارد. آزادسازی ژاپن وظیفه‌ی اصلی بازیکن محسوب می‌شود که با وجود گشت و گذار و قابلیت ماجراجویی در جزیره، تجربه‌ی جذابی را برای کاربر فراهم می‌کند. علاوه‌بر این، سلاح‌های مختلف و قابلیت انتخاب متحد و شخصیت جانبی در Ghost of Tsushima وجود دارد که چالش‌های مختلف بازی را هیجان‌انگیزتر می‌کند.

Ghost of Tsushima در ششم تیر امسال (۲۶ ژانویه) برای پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا