به‌روزرسانی جدید بازی FIFA 20، باعث تحول در بخش‌هایی از گیم‌پلی می‌شود

تمرکز ویژه روی بهبود ویژگی‌های دریبل زدن و شوت

بروزرسانی جدید بازی FIFA 20

کمپانی الکترونیک آرتز به تازگی به‌روزرسانی جدید بازی FIFA 20 را عرضه کرده است.

روز گذشته الکترونیک آرتز بروزرسانی جدید بازی FIFA 20 را برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر کرد. این بروزرسانی با حجمی حدود ۲.۸ گیگابایت عرضه شده و بیشترین تمرکز آن روی بهبود قدرت دریبل و شوت بازیکنان است.

این به‌روزرسان که دهمین آپدیت FIFA 20 به شمار می‌رود، تاثیر به سزایی روی ویژگی‌های دریبل زدن، چابکی و تعادل بازیکنان با ریت ۸۰ یا بالاتر می‌گذارد و زمانی که شما از دریبل یا حرکات نمایشی استفاده نمی‌کنید می‌توانید تاثیر آن را به وضوح مشاهده کنید. الکترونیک آرتز با این کار سعی داشته تا تفاوت محسوسی بین یک بازیکن با ریت ۸۰ و یک بازیکن با ریت ۹۹ احساس شود و تفاوت دریبل زدن چه در زمان استفاده از مهارت‌های بازیکن و حتی زمانی که از آن‌ها استفاده نمی‌کنید، قابل رویت باشد.

این به‌روزرسان ویژگی شوت زدن در بازی را هم به قدر زیادی بهبود می‌بخشد و به عنوان مثال در فواصل نزدیک احتمال گل شدن ضربات شما بسیار بالاتر رفته و به ندرت پیش خواهد آمد که شوت شما از فاصله نزدیک به گل تبدیل نشود؛ این موضوع یکی از مشکلات بازیکنان پر و پا قرص مجموعه FIFA بود و آنها در طی گزارش‌های مختلفی به EA Sports اعلام کرده بودند که در FIFA 20 بسیاری از موقعیت‌های صد در صدی آنها به طرز عجیب و باورنکردنی خراب می‌شود و حالا به نظر می‌رسد الکترونیک آرتز در این آپدیت این مشکل را هم حل کرده است.

همچنین علاوه بر موارد مذکور، ۷۱ چهره جدید اسکن و به بازی اضافه شده است که از جمله می‌توان به اسکن چهره بازیکنان تیم پاری سن ژرمن فرانسه اشاره کرد. لازم به ذکر است که یک سری از ویژگی‌های دفاعی در بازی هم به لطف این به‌روزرسان در بازی بهبود پیدا کرده‌اند.

بازی FIFA 20 در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۹ شهریور ۱۳۹۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا