تاریخ انتشار بازی Fast & Furious Crossroads به زمان نامعلومی موکول شد

تناقض میان حرف‌های سازنده و ناشر!

تاریخ انتشار بازی Fast & Furious Crossroads

مطابق اعلام استودیو کدمسترز، تاریخ انتشار بازی Fast & Furious Crossroads به زمان نامعلومی موکول شده است.

بدون شک، می‌توان از کلماتی همچون، تاخیر، تعلیق و تعویق به عنوان تکراری‌ترین کلماتی که در هفته اخیر در زمینه‌های مختلف به کار رفته شده است، نام برد و دلیل تمامی این‌ها چیزی جز ویروس کرونا نیست. پیش از این شاهد تاخیر یک ساله در زمان اکران فیلم موردانتظار Fast & Furious 9 تا سال ۲۰۲۱ بودیم که مشخصا در وضعیت فعلی، این تاخیر موضوع غیرمنتظره‌ای به نمی‌رسد. حالا به دنبال به تعویق افتادن زمان اکران آخرین فیلم از مجموعه Fast & Furious، استودیوی کدمسترز – که به عنوان استودیوی کمکی در کنار Slightly Mad در حال ساخت این بازی است – اعلام کرد که تاریخ انتشار بازی Fast & Furious Crossroads به زمان نامعلومی موکول شده است.

این بازی برای اولین بار در مراسم The Game Awards 2019 معرفی شد و در همین جریان اعلام شد که بازی به صورت رسمی در تاریخ ۲۷ می ۲۰۲۰ (۷ خرداد ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

نکته جالب توجه در این باره این است که بر خلاف استودیوی Codemasters، شرکت باندای نامکو اعلام کرده که Fast & Furious Crossroads در تاریخ تعیین شده قبلی، به صورت رسمی عرضه خواهد شد و تاخیر در زمان اکران آخرین فیلم از این مجموعه هیچ تداخلی با برنامه‌های این شرکت ایجاد نخواهد کرد.

تناقض زیادی بین حرف‌های باندای نامکو و استودیوی سازنده وجود دارد اما چیزی که به طور قطع می‌توان گفت، این است که بازی هنوز به صورت رسمی تاخیر نخورده، اما احتمال زیادی وجود دارد که شاهد به تعویق افتادن تاریخ انتشار Fast & Furious Crossroads باشیم.

انتظار می‌رود که بازی Fast & Furious Crossroads با تاخیر مواجه شود اما به نظر نمی‌رسد که مثل فیلم، شاهد تعویق یک ساله در تاریخ انتشار باشیم. با تمامی این تفاسیر، باید منتظر باشیم و ببینیم که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا