اکران فیلم Fast and Furious 9 به مدت یک سال تاخیر خورد

کرونا وین دیزل را هم تسلیم کرد!

اکران فیلم Fast & Furious 9

اگر از طرفداران فرنچایز سریع و خشن هستید، خبر بدی برای شما داریم؛ اکران فیلم Fast & Furious 9 به مدت یک سال عقب افتاد.

شیوع ویروس کرونا ضربه‌ی بزرگی به صنعت سینما در جهان زده است. مسئولان چین، کره‌ی جنوبی و ایتالیا تصمیم گرفتند در پی افزایش تعداد مبتلایان، محدودیت‌های جدی را روی تجمعات عمومی اعمال کنند. در نتیجه، سینماهای این سه کشور تعطیل شده‌اند. به نظر نمی‌رسد، لیست کشورهایی که سینماهای خود را تعطیل کرده‌اند، به همین سه مورد خلاصه شود و احتمالا طی روز‌های آینده برخی سینماهای بریتانیا و آمریکا هم تعطیل خواهند شد؛ به خصوص اگر شیب تعداد مبتلایان صعود بماند.

شرکت یونیورسال پیکچرز با انتشار یک بیانیه از طریق حساب کاربری فرنچایز سریع و خشن در فیسبوک، از تغییر در تاریخ اکران فیلم Fast & Furious 9 خبر داد. این فیلم اکشن قرار بود در تاریخ ۲ خرداد سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۲ مه) به سینماهای آمریکا بیاید اما اکنون برای اکران در تاریخ ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲ آوریل سال ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که وین دیزل (Vin Diesel) هنرپیشه و تهیه‌کننده‌ی این فرنچایز در مصاحبه‌ی اخیر خود با تغییر در زمان اکران جدیدترین فیلم سریع و خشن مخالفت کرده و گفته بود این اثر مطابق برنامه روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت:

عشق و انتظار شما را برای قسمت بعدی خط داستانی‌مان حس می‌کنیم. همین هم باعث شده تا اعلام تغییر در زمان اکران فیلم برای ما بسیار سخت باشد. به قطعیت رسیدیم که تمامی طرفدارانمان نمی‌توانند در ماه مه به تماشای این اثر بنشینند. به همین دلیل، تاریخ اکران جهانی را به ماه آوریل سال ۲۰۲۱ و تاریخ اکران آمریکای شمالی را به ۲ آوریل تغییر دادیم.

اگرچه تغییر تاریخ اکران باعث ناامیدی شما شده است اما در نظر داشته باشید که سلامتی افراد مهم‌ترین اولویت است. در ضمن، این تاخیر یک ساله به تمامی طرفدارانمان در سراسر جهان اجازه می‌دهد تا در بهار سال آینده‌ی میلادی در کنار هم به تماشای قسمت بعدی بنشینند.

در ابتدای فیلم Fast & Furious 9 دومینیک تورتو به همراه همسر و فرزندش زندگی آرامی را در یک مزرعه آغاز کرده است اما طولانی نمی‌کشد که تهدید جدیدی از راه رسیده و این آرامش را از او می‌گیرد. دومینیک اعضای گروه را بار دیگر دور هم جمع می‌کند تا اینبار خودشان را برای مقابله با یکی از ماهرترین قاتلان و رانندگان جهان آماده کنند؛ فردی که از قضا برادر دومینیک است. لیست بازیگران این قسمت شامل وین دیزل، میشل رودریگز (Michelle Rodriguez)، جان سینا (John Cena)، ناتالی امانوئل (Nathalie Emmanuel) و شارلیز ترون (Charlize Theron) می‌شود.

کارگردانی Fast & Furious 9 بر عهده‌ی جاستین لین (Justin Lin) قرار داشته است. لین با سریع و خشن غریبه نیست و پیش از این سه قسمت از این فرنچایز را ساخته بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا