#مهسا_امینی

کانسپت آرت جدید Dragon Age 4 با محوریت گروه کلاغ‌های آنتیوان منتشر شد

این بازی در رویداد پیش رو نمایشی نخواهد داشت

کانسپت آرت جدید Dragon Age 4

کریستین دیلی یکی از کارمندان استودیو بایوور چندی پیش کانسپت آرت جدید Dragon Age 4 را در اکانت توییتر خود به اشتراک گذاشت.

یک سال پس اینکه Dragon Age: Inquisition وارد بازارهای جهانی شد، بایوور کار روی نسخه جدید Dragon Age را آغاز کرد. در آن زمان قرار بود پروژه در مقایسه با نسخه‌های پیشین تمرکز بیشتری روی داستان داشته باشد. در همین حین که کار روی نسخه جدید ادامه داشت، دیگر اعضای استودیو مشغول توسعه Mass Effect: Andromeda و Anthem بودند. پس از اینکه بازی‌های مزبور با مشکلاتی مواجه شدند، الکترونیک آرتز و بایوور تصمیم گرفتند نسخه جدید عصر اژدها را لغو کنند تا اعضای تیمش به دیگر پروژه‌ها بپیوندند. تعدادی از اعضای شاخص استودیو در اعتراض به چنین تصمیمی به همکاری خود پایان دادند.

نسخه جدید Dragon Age بار دیگر در دست توسعه قرار گرفت و اینبار نام موقت Morrison برایش انتخاب شد. این بازی نخستین بار در The Game Awards 2018 به نمایش گذاشته و سپس اطلاعاتی پیرامون داستانش منتشر شد. دومین تیزر هم با فاصله دو سال و در جریان The Game Awards 2020 برای بینندگان پخش شد. در ضمن، از آن‌جایی که Star Wars Jedi: Fallen Order توانست موفقیت‌های بزرگی را برای الکترونیک آرتز رقم بزند، ناشر آمریکایی ترجیح داد Dragon Age 4 هیچ بخش چندنفره‌ای نداشته باشد و سازندگان تمام تمرکز خود را روی تجربه تکنفره قرار دهند.

کریستین دیلی (Christian Dailey) یکی از کارمندان بایوور است. او اخیرا کانسپت آرت جدید Dragon Age 4 را در اکانت توییتری خود به اشتراک گذاشت. تصویر مزبور، اعضای گروه کلاغ‌های آنتیوان را نشان می‌دهد که در حال پرواز بر فراز شهر هستند. در ادامه می‌توانید کانسپت آرت و کپشن توییت را مشاهده کنید:

سلام دوستان. متاسف هستم که امسال در رویداد EA Play حضوری نداریم اما لطفا بدانید تیم تمام تمرکزش را روی پیشرفت پروژه قرار داده است. ما برای فرا رسیدن زمان مناسب و نمایش محتوای بیشتر هیجان زیادی داریم.

کلاغ‌های آنتیوان یک گروه سازمانیافته و متشکل از تعداد زیادی دزد، جاسوس و قاتل است که شهرتش در تمام سرزمین تداس پخش شده است. اعضای گروه تنها یک قانون دارند و آن، پایبندی به قرارداد و به سرانجام رساندش است. در صورتی که مامور نتواند وظیفه‌اش را انجام دهد، اجازه قتلش صادر می‌شود. اگرچه آنتیوان یک ارتش قدرتمند ندارد، شهرت کلاغ‌های آنتیوان باعث شده دیگر کشورها تمایلی برای حمله به سرزمین مزبور نداشته باشند.

در صورتی که اخبار روزهای گذشته را دنبال نکرده‌اید، باید بگوییم الکترونیک آرتز خود را برای جدیدترین قسمت EA Play آماده می‌کند که در تاریخ ۳۱ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ جولای) برگزار خواهد شد. تا به این لحظه حضور Lost in Random Battlefield 2042 و Apex Legends و غیبت نسخه‌های جدید Dragon Age و Mass Effect تایید شده است؛ اتفاقی که ناامیدی طرفداران Dragon Age و Mass Effect را به همراه داشت. در ضمن، این رویداد در مدت ۴۰ دقیقه برگزار می‌شود.

Dragon Age 4 در تاریخی نامشخص برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا