#مهسا_امینی

اطلاعات جدیدی از بازی Crash Bandicoot 4 در مراسم گیمزکام منتشر شد

مراحل جدید Flashback Tapes

اطلاعات جدیدی از بازی Crash Bandicoot 4 در مراسم گیمزکام رونمایی شد

اطلاعات جدیدی از بازی Crash Bandicoot 4 در مراسم گیمزکام رونمایی شد. در شروع نمایش این عنوان کرش بندیکوت را دیدیم که گویا به او خبر نداده بودند که گیمزکام امسال به صورت آنلاین است و او (با ماسک بهداشتی بامزه‌اش) به آلمان سفر کرده بود!

جف کیلی (مجری مراسم گیمزکام ۲۰۲۰) از Lou Studdert (تهیه‌کننده‌ی بازی Crash Bandicoot 4) خواست تا به صورت آنلاین اطلاعاتی را از بازی با بینندگان در میان گذارد. استادرت از نوع مراحل جدیدی در سری بازی به نام   Flashback Tapes رونمایی کرد و توضیحات درباره‌ی آن‌ها داد. طبق گفته‌ی او این در این مراحل به دهه‌ی ۹۰ میلادی و قبل از ماجراهای بازی اول فرنچایز بازمی‌گردید – دورانی که Neo Cortex روی Crash و Coco آزمایشاتی را انجام می‌داد. به گفته‌ی استادرت، این مراحل از نوع فکری و پازل هستند که تفاوت زیادی با گیم‌پلی‌ای که با آن آشنا هستیم دارند و رد شدن از آن‌ها بسیار دشوار خواهد بود.

علاوه بر این اعلام شد که برای دستیابی به این مراحل، باید آن‌ها را در مراحل اصلی بازی همانند یک کالکتیبل برداریم. البته به این سادگی هم نخواهد بود! گویا تنها راهی که این نوارها ظاهر می‌شوند آن است که مرحله را بدون مردن پشت سر بگذاریم.

از نظر داستانی نیز شاهد برملا شدن رازهای جالبی خواهیم بود. گویا Neo Cortex در این زمان از آزمایشاتی که روی کراش انجام می‌دهد بسیار هیجان‌زده است و قصد دارد او را به عنوان دستیار خود به‌کار گیرد.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌های Xbox Series X، Xbox One، PS4 و PS5 منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا