برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

پوستر جدید فیلم Black Widow به صورت رسمی منتشر شد

آخرین تصویر از وداع رومانوف

پوستر جدید فیلم Black Widow به صورت رسمی منتشر شد ۰ ۰۹ تیر ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
پوستر فیلم Black Widow

پوستر فیلم Black Widow در حالی منتشر شده که اینبار به جای زمینه مشکی و قرمز، رنگ پس‌زمینه آن روشن‌تر و همراه با تمامی شخصیت‌های اصلی است.

بلک ویدو (Black Widow) نام شخصیتی است که طی سالیان گذشته در بسیاری از فیلم‌های مارول از جمله سری‌های Captain America و همچنین Iron Man حضور داشته و نقش مهمی را هم در تمامی فیلم‌های سری انتقام‌جویان، بخصوص Endgame بازی کرده است. با این وجود این ابرقهرمان دنیای سینمایی مارول، هرگز فیلم یا سریال مختص به خود را نداشته تا طرفداران همیشه در پی فهمیدن گذشته او انگشت به دهان بمانند. این در حالی است که سال گذشته، بالاخره قرار شد تا یک فیلم با عنوان Black Widow منتشر شود، اما اینبار چیزی که سد راه رسیدن بینندگان و طرفداران مارول به این اثر سینمایی می‌شد، بیماری کرونا بود که تاریخ اکران آن را تا حتی یک سال به تاخیر انداخت.

اکنون نیز پس از انتشار چندین و چند تریلر مختلف، آخرین پوستر رسمی مربوط به این فیلم توسط استودیو مارول منتشر شده تا طرفداران ۱۰ روز باقی مانده تا اکران آن را با تصاویر تازه رسیده سر کنند.

پوستر جدید فیلم Black Widow

در واقع در پوستر فوق می‌توانید تمامی شخصیت‌های اصلی فیلم Black Widow را مشاهده کنید که علاوه بر آن‌ها، جنرال دریکوف (Dreykov) نیز در دیده می‌شود. حال جالب است بدانید که این شخصیت اولین (و آخرین بار) تنها در فیلم The Avengers معرفی یا شاید بهتر است بگوییم نام برده شده بود!

به هر حال اینکه آینده شخصیت بلک ویدو چه خواهد شد در فیلم Endgame مشخص شده بود و می‌دانیم که قاعدتا قرار نیست تا دیگر اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) را در قامت بلک ویدو ببینیم. اما یک نکته عجیب درباره فیلم‌های ابرقهرمانی و همچنین اتفافات دنیای سینمایی مارول به این مورد اشاره دارند که هر شخصیتی قابلیت دوباره زنده شدن به راه‌ها و روش‌های مختلف را دارد! برای مثال دیدیم که گامورا (Gamora) در Endgame دوباره به جمع محافظان کهکشان پیوست و لوکی نیز اخیرا در سریال مختص به خود درگیر مسائل خطوط مختلف زمانی و فرار از دست سازمان TVA است که قصد پاک کردن او را دارند!

با این وجود اگر سریال Loki را دنبال کرده باشید، می‌دانید که دیگر جهان‌های مختلف و به اصطلاح مولتی‌ورس چیز پوشیده‌ای نیست و دنیای سینمایی مارول نیز به هر شکلی شامل آن خواهد شد. اما آیا این جهان‌های موازی دوباره بلک ویدو را در کنار انتقام جویان باقی مانده قرار می‌دهد؟ به هر حال هیچ بعید نیست که در پایان فیلم Black Widow صحنه مرتبطی با این موضوع نشان داده شود!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments