تصاویر جدید Batman: The Long Halloween Part One روی بتمن و کتوومن تمرکز دارند

تعداد تصاویر به رقم ۳ می‌رسد

تصاویر جدید Batman: The Long Halloween Part One

بخش رسانه خانگی وارنر ساعاتی قبل تصاویر جدید Batman: The Long Halloween Part One را منتشر کرد که روی بتمن و کتوومن تمرکز دارند.

بخش رسانه خانگی وارنر با همکاری د‌ی‌سی اینترتینمنت Justice League Dark: Apokolips War را در مه سال گذشته میلادی راهی بازار کرد. Apokolips War، سی و هشتمین فیلم DC Universe Animated Original Movies بوده و تقابل اعضای لیگ عدالت و دارک‌ساید را به تصویر می‌کشد. ابرقهرمانان در انتهای داستان دشمن خود را شکست می‌دهند اما پس از آن باید چالش دیگری را پشت سر بگذارند؛ چالشی که در صورت حل نشدن جان میلیون‌ها نفر دیگر را می‌گیرد. شخصیت‌های اصلی به این نتیجه می‌رسند که یافتن راه حل زمانبر است. بدین ترتیب، فلش به گذشته فرستاده شده و تاریخ را بازنویسی می‌کند. با رخ دادن این اتفاق، ابرقهرمان مرده به زندگی بازمی‌گردند.

Superman: Man of Tomorrow، اولین فیلم DC Universe Animated Original Movies پس از بازنویسی تاریخ به شمار می‌رود. طی ماه‌های گذشته Batman: Soul of the Dragon و Justice Society: World War II در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفتند و حالا هم اقتباس کمیک بوک Batman: The Long Halloween در آستانه پخش قرار دارد. این اقتباس از دو انیمیشن سینمایی تشکیل می‌شود که هر دویشان در سال جاری میلادی به بازار می‌آیند. در صورتی که با هالووین طولانی آشنایی ندارید، باید بگوییم یکی از مهم‌ترین داستان‌های بتمن بوده و کریستوفر نولان (Christopher Nolan) برای نوشتن فیلمنامه The Dark knight از آن الهام گرفته است.

بخش رسانه خانگی وارنر ساعاتی تصاویر جدید Batman: The Long Halloween Part One را منتشر کرد که تعدادشان به رقم ۳ رسیده و روی دو شخصیت بتمن و کتوومن تمرکز دارند. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

اتفاقات Batman: The Long Halloween در حالی رخ می‌دهند که بروس وین اخیرا به بتمن تبدیل شده و هنوز در مواجهه با چالش‌های سخت از مهارت و تجربه کافی برخوردار نیست. او به همراه جیمز گوردون و هاروی دنت سعی دارد مقابل خانواده‌های خلافکاری مارونی و فالکونی ایستاده و به آن‌ها اجازه ندهد بیشتر از این به گاتهام صدمه وارد کنند. در همین حین، فردی مرموز دست به قتل‌های سریالی می‌زند. قاتل که فقط روزهای تعطیل جان طعمه‌های خود را می‌گیرد، به هالیدی (به معنی روز تعطیل) شهرت دارد. بتمن برای حل مشکلات شهر نه تنها از گوردون و دنت کمک می‌گیرد، بلکه به سراغ کتوومن هم می‌رود. در یکی از تصاویر، کتوومن را می‌بینیم که شوالیه تاریکی را به انبار پول فالکونی برده است.

نام‌های شناخته‌شده‌ای به عنوان صداپیشه در اقتباس بتمن هالووین طولانی حاضر هستند. جنسن انکلس (Jensen Ackles) جای بروس وین صحبت کرده است. تروی بیکر (Troy Baker)، دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian) و جاش دوهامل (Josh Duhamel) هم به ترتیب نقش‌های جوکر، کلندر من و هاروی دنت را بر عهده دارند.

Batman: The Long Halloween Part One در تاریخ یک تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ ژوئن) منتشر می‌شود. Batman: The Long Halloween Part Two هم در تاریخ ۵ مرداد (مصادف با ۲۷ جولای) از راه خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا