اولین تیزر Transformers: War for Cybertron نبرد دیرینه را نشان می‌دهد

این سریال هیچ ربطی به بازی هم‌نامش ندارد!

شرکت نتفلیکس در جریان نمایشگاه New York Toy Fair اولین تیزر سریال Transformers: War for Cybertron را منتشر کرد.

شرکت Hasbro که سازنده اسباب‌بازی‌های مشهور Transformers صاحب حقوق تمامی محصولات مرتبط با این فرنچایز اعم از فیلم و سریال و بازی است، سال ۲۰۱۹ میلادی ساخت یک سری انیمیشن جدید را در دستور کار داد که نتیجه‌اش سه‌گانه‌ی War for Cybertron است. همین ابتدا بگویم که این سری با بازی War for Cybertron  که در سال ۲۰۱۰ میلادی منتشر شد هیچ ارتباطی ندارد.

تیزر منتشر شده از Transformers: War for Cybertron مربوط به فیلم اول این سری است که Siege نام دارد و به نبرد بزرگ دو گروه اتوبات‌ها و دیسپتیکان‌ها در سیاره‌ی سایبرتران می‌پردازد. در Siege اتوبات‌ها در تلاش هستند تا مقابل ارتش دیسپتیکان‌ها مقاومت و از دستیابی آن‌ها به Allspark منبع جان‌بخش ماشین‌ها و سایبرتران جلوگیری کنند. از این تریلر می‌توان فهمید که استایل بصری سری جدید، به صورت سل‌شید و تا حد زیادی یادآور سریالی‌ست که در دهه‌ی ۸۰ میلادی پخش می‌شد.

یکی از مهم‌ترین موارد این سری جدید، غیبت Peter Cullen صداپیشه‌ی اصلی شخصیت Optimus Prime است که بیش از سی سال آن را به عهده داشت، اما در Seige صدای آپتیموس پرایم به Jake Foushee سپرده شده است. هنوز مشخص نیست که این سری پخش خود را از چه زمانی آغاز خواهد کرد، اما به احتمال زیاد تا پایان سال جاری میلادی می‌توانیم آن را تماشا کنیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا