دوران کودکی و نوجوانی دواین جانسون به سریال تبدیل می‌شود

با زندگی یکی از پردرآمدترین بازیگران هالیوود بیشتر آشنا شوید

دواین جانسون

شبکه‌ی NBC قصد دارد تا براساس دوران کودکی و نوجوانی دواین جانسون یکی از ۱۰۰ شخصیت تاثیرگذار سال ۲۰۱۶ به انتخاب مجله‌ی تایم، سریال تلویزیونی Young Rock را تولید کند.

وقتی به لیست بازیگران پرکار سینمای هالیوود طی چند سال گذشته نگاه می‌کنیم، به نام‌های مختلفی برمی‌خوریم که دواین جانسون (Dwayne Johnson) یکی از آن‌ها است. جانسون که در ابتدا یک کشتی‌ کج‌ کار بود، از سال ۲۰۰۱ میلادی وارد عرصه‌ی بازیگری شد اما شهرت بالای او به نقش‌آفرینی در فیلم Fast Five محصول سال ۲۰۱۱ مربوط می‌شود. این بازیگر ۴۷ ساله از آن زمان تاکنون به یکی از ارکان اصلی سریع و خشن تبدیل شده و در تمامی فیلم‌های اخیر این مجموعه حضور داشته است.

حضور او در سینما به سریع‌ و خشن خلاصه نمی‌شود و او طی سال‌های گذشته در بلاک‌باسترهای مختلفی حضور یافته است که اکثر آن‌ها عملکردی مطابق انتظار در باکس‌ آفیس داشته‌اند. جانسون از آن دسته افرادی است که به اشتغال در یک عرصه راضی نمی‌شود و تمایل دارد فعالیتش را تای جای ممکن گسترش دهد. در همین راستا، از چند وقت پیش به‌عنوان تهیه‌کننده با شرکت‌های مختلف وارد همکاری شد. او اخیرا قراردادی را با شبکه‌ی NBC امضا کرده است که نتیجه‌ی آن یک سریال سیتکام خواهد بود.

شبکه‌ی NBC در جریان مراسم Television Critics Association از ساخت سریال تلویزیونی Young Rock خبر داد. این سریال یک سیتکام بوده و قرار است دوران کودکی دواین جانسون را به نمایش بگذارد. فصل اول دارای یازده قسمت خواهد بود. جانسون نه تنها یکی از بازیگران این سریال خواهد بود، بلکه به‌عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در روند تولید حضور خواهد داشت. طبق اعلام شبکه‌ی NBC، بازیگر فیلم‌های سریع و خشن در تمامی قسمت‌های فصل اول نقش‌آفرینی می‌کند.

وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه بر عهده‌ی نهناچکا خان (Nahnatchka Khan) و جف چیانگ (Jeff Chiang) قرار دارد. از دیگر دست‌اندکاران جدیدترین سریال NBC هم می‌توان به دنی گارسیا (Dany Garcia)، هیرام گارسیا (Hiram Garcia)، برایان گویرتز (Brian Gewirtz) و جنیفر کارراز (Jennifer Carreras) اشاره کرد. ساعاتی پس از معرفی سریال Young Rock، دواین جانسون متن و ویدیویی را از طریق حساب کاربری خود در توییتر منتشر کرد و جزئیات بسیاری را درباره‌ی این سیتکام به اشتراک گذاشت. جانسون در کپشن ویدیو نوشت جدیدترین محصول NBC براساس لحظه‌های عجیب زندگی او ساخته می‌شود که شاید در نگاه اول غیرقابل باور باشند اما تمامی‌ آن‌ها رخ داده‌اند.

بازیگر فیلم Rampage در ویدیوی ضمیمه شده به توییت گفت سریال Young Rock نه تنها به دوران کودکی، بلکه به دوران نوجوانی او هم می‌پردازد. دواین جانسون سپس وارد جزئیات شد و گفت این سریال فراز و نشیب‌های زندگی او را نشان خواهد داد که برای مثال می‌توان به عضویتش در تیم فوتبال آمریکایی دانشگاه میامی و دوران فعالیتش به‌عنوان کشتی کج کار قبل از ورود به مسابقات WWE اشاره کرد. جدیدترین محصول شبکه‌ی NBC همچنین قرار است دورانی که دواین جانسون به انجام کارهای غیرقانونی می‌پرداخته را به نمایش بگذارد. ظاهرا جانسون چندین بار به دلیل دزدی و درگیری دستگیر شده است.

متاسفانه جزئیات دیگری به اشتراک گذاشته نشده و نمی‌دانیم سریال Young Rock از چه زمان پخش خواهد شد. همچنین مشخص نیست که چه بازیگری قرار است نقش دواین جانسون نوجوان را ایفا کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا