تصویر زاین ویلیامسون روی جلد بازی NBA 2K21 قرار می‌گیرد

کنسول‌های نسل نهم میزبان ویلیامسن خواهند بود

بازی NBA 2K21

اخیرا توسعه‌دهندگان بازی NBA 2K21 در حساب رسمی توییتر این عنوان، از تصویر ورزشکار و بسکتبالیست معروف، زاین ویلیامسن (Zion Williamson) روی جلد نسل نهم این بازی رونمایی کردند.

استودیوی ویژوال کانسپتس (Visual Concepts) توسعه‌دهنده‌ی بازی NBA 2K21 شمرده می‌شود و اخیرا هم اعلام کرده این عنوان برای پیش‌خرید آماده است. این شرکت بازی‌سازی تا کنون عناوین NBA 2K20 ،WWE 2K20 ،NBA 2K19 ،NBA 2K18 و بازی‌های ورزشی دیگری را توسعه داده است. ویژوال کانسپتس در حال حاضر مشغول کار روی پروژه‌ی جدید خود، NBA 2K21 است و به‌زودی این بازی توسط 2K Sports برای کنسول‌های نسل فعلی و نسل نهم عرضه می‌شود.

چیزی به عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعد یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس نمانده و بازی‌سازان زیادی مشغول تولید آثار خود برای این پلتفرم‌ها هستند. NBA 2K21 از آن دست بازی‌هایی است که برای نسل بعد هم آماده می‌شود و 2K Games وظیفه‌ی انتشار آن‌ را برعهده دارد. همچنین، عکسی از این عنوان که جلد بازی NBA 2K21 برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس خواهد بود، منتشر شده که تصویر زاین ویلیامسن، از بسکتبالیست‌های مطرح این ورزش، روی آن دیده می‌شود. از طرفی دیگر، روز گذشته از کاور بازی NBA 2K21 برای نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان رونمایی شد. تصویر دیمین لیلارد، بازیکن محبوب و مشهور پورتلند تریل بلیزر روی این کاور وجود دارد.

الفی برودی، رئیس بخش بازاریابی NBA، در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد آخرین بازی در دست ساخت استودیوی ویژوال کانسپتس ابراز امیدواری کرده است. او می‌گوید ورزشکاران زیادی قرار است در این بازی حضور داشته باشند اما دیمین لیلارد، ستاره‌ی نسل فعلی خواهد بود. برودی در مورد دیمین لیلارد می‌گوید او علاوه‌بر ورزش، در زمینه‌های زیادی الهام‌بخش است و حضور او در بازی باعث افتخار تیم توسعه‌دهندگان خواهد بود. از طرفی دیگر، زاین ویلیامسن در بیانیه‌ای گفته از این‌که تصویرش بر کاور National Basketball Association کنسول‌های نسل بعد قرار می‌گیرد، بسیار خوش‌حال است و به آرزوی بچگی‌اش دست پیدا کرده است.

اگر به این بازی ورزشی محبوب علاقه دارید، پیش‌فروش آن در دسترس قرار دارد و می‌توانید به‌زودی از تجربه‌ی آن لذت ببرید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا