تماشا کنید: بازی Naraka: Bladepoint سال آینده منتشر خواهد شد

یک عنوان چند نفره‌ی مبارزه‌ای

در جریان مراسم The Game Awards امسال استودیوی چینی 24Entertainment از بازی جدید خود با نام Naraka: Bladepoint رونمایی کرد. این بازی یک اثر چند نفره‌ی اکشن مبارزه‌‎ای است که از فرهنگ‌های شمشیرزنی شرقی مخصوصا کشور چین الهام گرفته است.

در تریلر به نمایش گذاشته شده از برخی مکانیک‌های بازی رونمایی شد. بازیکنان در نقشه‌ای بزرگ که Morus نام دارد، می‌توانند از ساختمان‌ها و لبه‌ها بالا رفته و یا خودشان را در گوشه‌ای از دیوار، پنهان کنند. همچنین مکانیزم قلاب به بازیکنان اجازه می‌دهد که هر جایی که خواستند را بتوانند بگیرند و به سمت آن بروند. تریلر نمایش داده شده، سرعت بالای مبارزات در این اثر را تایید می‌کند و نشان می‌دهد که هر کاراکتری سلاح مخصوص خود را دارد.

با توجه به اطلاعاتی که سازندگان از این عنوان ارائه داده‌اند سیستم بلاک و ضد حمله‌ی بازی منحصر به فرد بوده و هیچ دکمه‌ای برای دفاع یا بلاک کردن تعریف نشده است.

بازی Naraka: Bladepoint توسط شرکت NetEase منتشر خواهد شد؛ طبیعی است که نام NetEase برای اکثرمان ناآشنا باشد زیرا این شرکت بیشتر در کشور چین فعالیت دارد و در کشور خود بسیار بزرگ و مهم است. NetEase همکاری نزدیکی با بلیزارد داشته و همچنین مالک تیم Shanghai Dragons، یکی از تیم‌های مطرح لیگ اورواچ است و بیشتر بازی‌های بلیزارد در چین را سرور‌های این شرکت پشتیبانی می‌کنند.

بازی Naraka: Bladepoint در تاریخ نامعلومی در سال آینده میلادی منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا