#مهسا_امینی

تماشا کنید: تاریخ انتشار فصل دوم Mythic Quest رسما مشخص شد

تعداد قسمت‌ها هنوز مشخص نیست

سرویس استریم اپل تی‌وی پلاس با انتشار یک تریلر در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، تاریخ انتشار فصل دوم Mythic Quest را اعلام کرد.

قبل اینکه اپل تی‌وی پلاس به صورت رسمی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد، اپل همکاری با استودیوهای مختلف را آغاز کرد تا بتواند محصولات اورجینالی را برای سرویس استریم خود بسازد. یکی از این آثار، Mythic Quest است که توسط چارلی دی (Charlie Day)، مگان گنز (Megan Ganz) و راب مک‌ال‌هنی (Rob McElhenney) خلق شده و یوبیسافت هم در ساختش مشارکت داشته است. داستان درباره‌ی یک استودیوی بازیسازی است که Mythic Quest را تولید و عرضه کرده و حالا هم می‌خواهد اولین بسته‌ی الحاقی را منتشر کند. اتفاقی که فراز و نشیب‌های سریال را زمینه‌چینی می‌کند.

در حالی که فصل نخست هنوز منتشر نشده بود، اپل با ساخت فصل دوم Mythic Quest موافقت کرد. این موضوع نشان می‌داد مدیران سرویس شدیدا به سریال اورجینالشان اطمینان داشتند؛ اطمینانی که بی‌مورد نبوده است. زمان مورد نظر فرا رسید و فصل اول در دسترس قرار گرفت. محصول مشترک اپل و یوبیسافت موفق شد بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کند. با توجه به نقدها، Mythic Quest از فرمولی مشابه با آثار کمدی‌ای بهره می‌کند که با محوریت محل کار ساخته‌شده‌اند اما وجه تمایزش پرداختی صادقانه به صنعت ویدیو گیم است.

اپل تی‌وی پلاس ساعاتی قبل تریلری را در شبکه‌ی اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت و تاریخ انتشار فصل دوم Mythic Quest را اعلام کرد. بر این اساس، قسمت‌های جدید در تاریخ ۱۷ اردیهبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ مه) از راه می‌رسند. سرویس استریم اپل همچنین خلاصه‌ی داستان فصل جدید را در دسترس علاقه‌‎مندان قرار داده تا خود را برای اتفاقات پیش رو آماده کنند. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ی داستان را مشاهده کنید:

با اتمام قرنطینه، تمامی کارمندان استودیو به سر کار بازگشته‌اند (خب، تقریبا همه). آن‌ها در تلاش هستند تا موفقیت‌هایی که با Raven’s Banquet رقم خورده بود را به واسطه‌ی بسته‌ی الحاقی جدید ادامه دهند اما ایان گریم و پاپی در اتخاد تصمیمات مهم پیرامون بسته‌ی الحاقی با مشکل مواجه شده‌اند. در همین حین، نویسنده‌ی ارشد با اتفاقات تلخ گذشته‌ی خود کنار می‌آید، تسترهای استودیو مشغول بررسی کیفیت رابطه‌ی عاشقانه‌ای که در محل کار شکل گرفته هستند و تهیه‌کننده‌ی اجرایی استودیو هم یکی دیگر از معشوقه‌های خود را از دست می‌دهد. جو تصمیم گرفته دیوید را رها کرده و بِرَد را در اتمام کارهایش همراهی کند.

اولین تریلر فصل دوم Mythic Quest بیش از یک دقیقه زمان داشته و ایان گریم و پاپی لی را به تصویر می‌کشد که در یک اتاق نشسته و می‌خواهند ایده‌های خود برای دومین بسته‌ی الحاقی را بررسی کنند. آن دو، ایده‌های اولیه‌شان را به اشتراک گذاشته و متوجه می‌شوند تفاوت‌های زیادی بینشان وجود دارد. از همین رو، ایان اتاق را ترک می‌کند؛ زیرا معتقد است امروز نمی‌توان به نتیجه‌گیری رسید. در ادامه، شاهد صحنه‌های مختلفی هستیم که شخصیت‌های حاضر در جریان داستان را نشان می‌دهند. از نکات جالب ویدیو می‌توان به حضور اسنوپ داگ (Snoop Dogg) رپر مشهور آمریکایی اشاره کرد.

اینطور که به نظر می‌رسد، اسنوپ داگ به استودیو می‌آید تا وظیفه‌ی موشن کپچر یکی از شخصیت‌ها را بر عهده بگیرد. در ضمن، تعداد قسمت‌های فصل دوم Mythic Quest هنوز مشخص نشده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا