#مهسا_امینی

تصاویری از بازی My Hero One’s Justice 2 منتشر شد

به همراه اطلاعات تکنیکی در خصوص فریم ریت بازی منتشر شد

تصاویری از بازی My Hero One’s Justice 2

به تازگی استودیوی بندای نامکو، تصاویری از بازی My Hero One’s Justice 2 منتشر کرد. همچنین از تفاوت تکنیکالی بین ورژن‌های سوییچ و دیگر کنسول‌ها سخن می‌گوید.

My Hero One’s Justice 2 یک بازی در سبک مبارزه‌ای است که توسط استودیوی بندای نامکو در حال ساخت و توسعه بوده. این بازی از روی انیمه‌ای (انیمیشن ژاپنی) به همین نام ساخته شده است. قسمت اول این بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر شد که با استقبال خوبی در کشور ژاپن طرف شد. حال در آخرین اخبار قسمت دوم My Hero One’s Justice چندین عکس به همراه اطلاعاتی در خصوص تفاوت تکنیکالی بین ورژن‌های سوییچ و دیگر کنسول‌ها منتشر کرد.

قابل توجه است که این تصاویر و اطاعات فقط برای کشور ژاپن منتشر شده و قرار است نسخه‌های اولیه این بازی برای کشور ژاپن شامل محتوای اضافه مانند لباس برای سه کاراکتر بازی باشد که می‌توان به شخصیت شرور این بازی یعنی Brainless اشاره کرد. همچنین بازیکنانی که نسخه‌ی اول بازی را خریداری کرده باشند به عنوان قدردانی یک عدد اسکین ویژه برای کاراکتر Deku به آنها داده می‌شود.

همچنین باکس آرت بازی برای نسخه‌های سوییچ و پلی‌استیشن ۴ این بازی رونمایی شد.

علاوه بر این اطلاعاتی در خصوص فریم‌ریت بازی در کنسول‎‌های نینتندو سویچ و پلی‌استیشن ۴ داده شد. در این اطلاعات آمده است که بازی در کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ روی ۶۰ فریم و با رزولوشن ۱۰۸۰ اجرا می‌شود، این در حالی است که روی نسخه‌ی نینتندو سویچ، بازی روی ۳۰ فریم اجرا می‌شود. وضوح تصویر در حالت دستی روی ۷۲۰ و در حالت اتصال به داک ۱۰۸۰ خواهد بود.

اطلاعات این جا به پایان نمی‌رسد در منبع ژاپنی تاریخ انتشار بازی را ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ اعلام کرده است ولی با توجه به اینکه این خبر به صورت ژاپنی منتشر شده و هنوز تاییده‌ای از طرف بندای نامکو صورت نگرفته شده، تاریخ انتشار فقط مختص کشور ژاپن خواهد بود. قابل ذکر است که نسخه‌ی غربی قسمت اول My Hero One’s Justice دو ماه دیر تر از انتشارش در ژاپن عرضه شد.

در ادامه شما را به دیدن تصاویری از بازی My Hero One’s Justice 2 دعوت می‌‌کنم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا