قوی ترین سلاح های کریتوس
1%
  • 8/10

معرفی قوی ترین سلاح های کریتوس در بازی خدای جنگ

سلاخی خدایان !

معرفی قوی ترین سلاح های کریتوس در بازی خدای جنگ ۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

 بی‌شک می‌توان سری خدای جنگ(God of war) را جزو محبوب‌ترین فرانچایزها و کریتوس (Kratos)را خشن‌ترین و از دوست داشتنی ترین کرکتر‌های مدیوم ویدیو گیم دانست اما آیا قوی ترین سلاح های کریتوس را می‌شناسید؟

فرنچایز خدای جنگ جهانی غنی شده از اساطیر یونان و نورث بوده آمیخته با خشونت و هیجان ! ولی این عنوان با آن همه درگیری و مبارزات حتما باید سلاح های خارق العاده ای داشته باشد که به مبازات بازی روح و جلا ببخشد. به نظر شما قوی ترین سلاح در دنیای خدای جنگ چه سلاحی است ؟ در دنیای خدای جنگ شاهد سلاح های زیادی با قدرت‌های منحصر به فردی هستیم. حال لیستی متشکل از 10 سلاح برتر کریتوس در نبرد‌ها و زمان‌های مختلف تشکیل شده است.

10. Fists

در دنیای پر از هرج و مرج خدای جنگ،کریتوس از سلاح‌های زیاد و کارآمدی استفاده میکند که نظیرشان را جایی ندیده‌ایم؛اما کریتوس بار‌ها و بار‌ها ثابت کرده که برای نابود کردن دشمنان خود یک جفت دست هم کافیست ! از این رو مشت‌های قدرتمند کریتوس به سلاحی قابل و لایق برای حضور در جمع قوی‌ ترین سلاح های کریتوس تبدیل شده است. 

 

9. Barbarian hammer

شاید چکش شاه بربر‌ها به اندازه دیگر سلاح های کریتوس فوق العاده نباشد ولی به خاطر قدرت تخریب بالا در جایگاه نهم لیست قرار میگیرد ؛ چکش بربر‌ها در سری خدای جنگ همیشه بعنوان سلاحی کند ولی بسیار مخرب یاد میشده . این سلاح سنگین در God of war2 به دست کریتوس میرسد که قبل از آن توسط شاه بربر‌ها استفاده میشده . 

 

8. Claws of hades

این سلاح زیبا و منحصر به فرد را بعداز کشتن hades به دست می‌آوریم . در مقایسه با سلاح‌هایی مثل blade of exile دارای تخریب پذیری بیشتر و همچنین برد بیشتری می‌باشد ولی کمبو‌های کند آن سبب شده تا از رتبه هشتم ما فراتر نرود . چنگک های هیدیس از یک قابلیت جادویی بهره می‌برند که با استفاده از آن می‌توانید تا 9 روح مختلف را احضار کنید و در نبرد‌ها از کمک آن‌ها بهره‌مند شوید .

 

7. Laviathan axe 

تبر در اساطیر و داستان‌های نورث همیشه سلاحی برجسته به شمار می‌آمده. در اولین سافت ریبوت این سری که به دنیای نورث پا می‌گذاریم تبر لوایتان جایگزین تیغه‌های آشوب می‌شوند . جایگزینی شایسته که توسط دو برادر کوتوله به اسامی براک و سیندری ساخته شده و پس از مرگ فی به کریتوس میرسد. وجود برخی از قدرت‌‌های تبر ثور در این سلاح و جادوی یخ و بازگشت باعث شده این تبر به یک سلاح کاربردی در نبرد‌ها و حل پازل‌های بازی تبدیل شود. 

6. Blade of exile

اولین سلاح کریتوس در نسخه سوم خدای جنگ به حساب می‌آید . قدرت و تخریب پذیری این سلاح به پای Blade of chaos نمی‌رسد ولی تا زمانی که به Blade of athena دست نیافته‌ایم می‌تواند سلاحی مخرب و مرگبار باشد که از سری سلاح های زنجیر شده به حساب می‌آید . جادوی خاص این سلاح به کریتوس این امکان را میدهد که سربازان سقوط کرده اسپارتان خود را احضار و در نبرد‌ها از آن‌ها در چیدمان‌های دفاعی کمک گیرد.

 

5. Nemean Cestus

هرکول در نبرد با شیری به نام Nemean موفق به خلق این سلاح با استفاده از پوست آن شیر شد که سال ها بعد کریتوس این دستکش‌ها را از دست قدرتمند‌ترین ایزد زاده اساطیر یونان (هرکول) بیرون میکشد . سلاح نیمن کستوس یکی دیگر از قوی ترین سلاح های کریتوس است که برای عاشقان حملات سنگین طراحی شده و وقتی در اختیار کریتوس باشد می‌تواند دروازه‌ای را در یک چشم به هم زدن با خاک یکسان کند . متاسقانه جادوی خاصی به این سلاح تعلق نگرفته و صرفا قدرت وحشتناک این دست‌کش ها آنها را شایسته حضور در جایگاه 5ام کرده است .

 

4. Bow of Apollo

کمان آپولو همانطور که از نامش پیدا است متعلق به آپولو است که کریتوس آن را در سرزمین Hades پیدا میکند. آپولو فرزند زئوس ، خدای موسیقی ، خدای رقص ، خدای تیراندازی، نگهبان شهر تروی و از عوامل اصلی به بند کشیدن زئوس با کمک هرا و پوسایدن است. کمان جادویی او دو حالت تیر اندازی ساده و آتشین دارد و میتواند سلاحی موثر در از بین بردن دشمنان از فواصل دور باشد .

 

3. Draupnir Spear

سلاح شخصی کریتوس ، توسط بانوی آهنگر و از حلقه‌های افسانه‌ای اودین ساخته شده است که از خون کریتوس تغذیه می‌شود . این نیزه مدام به درخواست کریتوس ظاهر می‌شود که برای اهداف دور‌تر مناسب میباشد . همانطور که تقریبا همه سلاح‌های دنیای خدای جنگ برای کشتن یک خدای به خصوص ساخته شده‌اند ، این نیزه هم به درخواست کریتوس برای مبارزه با هایمدال ، اودین و تهدید آسیرساخته شده .

 

2. Blade of Chaos

تیغه‌های هرج و مرج ! یکی از محبوب‌ترین و آیکانیک ترین سلاح های کل مجموعه که بی شک تمامی طرفداران این مجموعه با آن خاطره دارند . تیغه‌های هرج و مرج در اعماق و تاریک‌ترین نقاط دنیای زیرین توسط آرس ساخته شده تا به شایسته‌ترین جنگجو برسد ، لازم به ذکر است که زنجیر‌های این تیغه‌ها به عنوان سوگند و وفاداری به خدای جنگ روی سائد کنترل کننده بسته می‌شود . از دلایل محبوبیت این سلاح ، افسانه پشت آن است ولی دلایل عمده دیگری مثل ظاهر زیبا ، قدرت ، انعطاف و کمبوهای فراموش نشدنی باعث شده تا تیغه‌های هرج و مرج هرگز از ذهن طرفداران پاک نشود .

 

1. Blade of Olympus

و در نهایت به قدرتمند‌ترین سلاح اساطیر یونان می‌رسیم . تیغه‌های المپیوس که قدرت تمامی خدایان یونان باستان و تایتان‌ها را در خود جای داده . بر خلاف ظاهر بزرگ و غلط انداز آن ، این تیغه‌ها بسیار سریع بوده و در نبرد‌ها بسیار کارا هستند به طوری که حتی قوی‌ترین خدایان هم توان مقابله با آن را نداشته ، ندارند و نخواهند داشت . اولین بار در نسخه دوم این سلاح به دست کریتوس رسید که با آن آتنا را می‌کشد ؛ همچنین در نسخه آخر هم میتوان بعنوان خشم تایتان ها (در صورت دسترسی داشتن به آپگرید مذکور) برای مدت کوتاهی از تیغه‌های المپیوس استفاده کرد .

 

این بود جمعی از قویی ترین سلاح های کریتوس ، اکنون به سوال اول خودمان برمی‌گردیم؛ به نظر شما بهترین و قوی ترین سلاح در دنیای God of War کدام یک از عناوین نام برده است ؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments