برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
شیطانی ترین شخصیت های فاینال فانتزی
1%
  • 0/10

شیطانی ترین شخصیت های فاینال فانتزی در طول تاریخ

سری فاینال فانتزی الهام بخش بازی‌های زیادی در طول تاریخ است!

شیطانی ترین شخصیت های فاینال فانتزی در طول تاریخ ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

شیطانی ترین شخصیت های فاینال فانتزی در میان خاطره انگیزترین شخصیت‌های دنیای ویدیو گیم جای دارند. در این مطلب به معرفی شیطانی‌ترین آن‌ها که برای همیشه جادوانه شده‌اند، می‌پردازیم.

در میان ۱۶ نسخه اصلی و چندین نسخه فرعی، جهان بازی فاینال فانتزی موفق به طراحی و ارائه برخی از شیطانی‌ترین و ترسناک‌ترین شخصیت‌های دنیای ویدیو گیم شده است. داستان‌های این سری بازی معمولا قهرمان داستان را در برابر گروه‌های سلطنتی سلطه جو و ظالم قرار داده و همین موضوع باعث شده شخصیت‌های منفی این سری به شدت شیطانی ظاهر شوند.

فارغ از اینکه شخصیت‌های منفی این بازی پادشاهی به قصد نابودی بشیریت یا دیوانه‌ای عاشق آزار دادن دیگران باشد، ما شاهد برخی از شیطانی‌ترین شخصیت‌ها در این سری بازی هستیم. حال در این مطلب نگاهی به شیطانی ترین شخصیت های فاینال فانتزی خواهیم داشت.

هوجو در Final Fantasy 7

در میان تعداد زیادی شخصیت‌های منفی بازی Final Fantasy 7، از سفیروث (Sephiroth) تا اعضای شینرا، یکی از شیطانی‌ترین آن‌ها هوجو (Hojo) است. این دانشمند دیوانه تقریبا از تمام اعضای شینرا شیطانی‌تر است! او از سران اصلی برنامه‌های SOLDIER و Jenova بوده و بخش عمده مخاطرات این بازی به دلیل اعمال او در برابر ما قرار می‌گیرند. او شاید در میان انبوه شخصیت‌های منفی این بازی گم باشد، اما باز هم یکی از شیطانی‌ترین‌ها است!

آلتیمسیا در Final Fantasy 8

بازی Final Fantasy 8 به خوبی در هم تنیدگی تقدیر و سرنوشت با تراما و غم را نشان می‌دهد و بهترین نمود این اتفاق را در شخصیت آلتیمسیا (Ultimecia) می‌توان دید. آلتیمسیا ساحره‌ای از آینده بوده که تقدیرش شکست خوردن در برابر سید (SeeD) است! آلتیمسیا تمام مدت برای تغییر سرنوشت خود تلاش می‌کند. او برای تغییر تقدیر خود دست به هر کاری زده و هر کسی را به قتل می‌رساند. بسیاری باور دارند که او ظاهر آینده رینوعا (Rinoa) بوده که پس از مرگ اسکوال (Squall) دیوانه شده است. او یکی از شخصیت‌های منفی بسیار شیطانی این بازی است!

اکس دث در Final Fantasy 5

اکس دث (Exdeath) به عنوان نماد شیطان و نفرت در بازی Final Fantasy 5 ظاهر می‌شود. او که در ابتدا درون درختی هوشمند زندگی می‌کرده، نتیجه تمام نیروهای شیطانی است که درون یک جنگل حضور داشته‌اند. پس از رهایی از این حصر، اکس دث در صدد شکست دادن لایت واریرز (Light Warriors) بر می‌آید. اکس دث نه بر اساس اتفاقی تراژیک، بلکه بر اساس فطرت، شیطانی بوده و هیچ نشانی از خوبی در او وجود ندارد! تنها هدف او شکست دادن مخالفان و سلطه تاریکی بر جهان است! اکس دث یکی از ساده‌ترین شخصیت‌های جهان فاینال فانتزی بوده، با این حال هنوز جذاب است!

سیمور گوادو در Final Fantasy 10

زمانی که فاینال فانتزی از پلی استیشن به پلی استیشن ۲ راه یافت، تکنولوژی جدید اجازه تعریف داستان‌هایی بی نظیر را به توسعه دهندگان داد. یکی از مزیت‌های این مهاجرت، به تصویر کشیدن خارق العاده شخصیت‌های شیطانی چون سیمور گوادو (Seymour Guado) بود. این شخصیت شیطانی عمده کارهای خود را پشت پرده انجام داده، اما زمانی که از او رونمایی می‌شود، ما تازه متوجه میزان حقیقی فساد او می‌شویم. او به منظور کسب قدرت بیشتر از یونا (Yuna) بهره برده که ازدواجش دروغی بیش نبود. سیمور مردی بی رحم و قاتل بوده و هر لحظه تن و بدن شما را وادار به رعشه می‌کند.

بندیکتا هارمن در Final Fantasy 16

شانزدهمین نسخه از این سری بازی، در بخش شخصیت‌های منفی خیره کننده ظاهر شده است و بندیکتا هارمن (Benedikta Harman) بدون شک بهترین آن‌هاست. بندیکتا قاتلی بی رحم بوده که در بخش‌های ابتدایی بازی با کلایو (Clive)، شخصیت اصلی بازی همراه می‌شود! هیچ یک از کارهای بندیکتا کوچک‌ترین رنگی از خوبی در خود نداشته و همین موضوع او را شخصیتی بسیار پیچیده کرده است. در بخش گیم پلی نیز این شخصیت بسیار عالی ظاهر شده و تمام نمادهای بی رحمی و ظلم را در خود دارد.

سفیروث در Final Fantasy 7

پس از خروج از جهان دو بعدی، توسعه دهندگان به ارائه غولی به نام فاینال فانتزی ۷ روی آوردند. سخت افزار فوق العاده قوی آن دوره، اجازه ارائه یکی از بهترین بازی‌ها را داد. در این میان، ما بخش عمده بزرگی این نسخه را مدیون شخصیت شیطانی بی نظیر سفیروث هستیم. سفیروث پس از رویارویی با حقیقت کارهای پروفسور هوجو به ورطه دیوانگی کشیده شد و به هر روشی به دنبال رسیدن به سرزمین موعود (Promised Land) است. نتیجه آن قتل، ویرانی و نسل کشی است. او که زمانی قوی‌ترین سرباز تاریخ بوده، برای رسیدن به مکان مورد نظر دست به هر کاری می‌زند. تماشای کارهای او ترسناک، اما سرگرم کننده است!

کفکا پالاتزو در Final Fantasy 6

بسیاری از شخصیت‌های منفی بازی‌ها نتیجه تراژدی هستند، اما کفکا در بازی فاینال فانتزی ۶ نیازمند هیچ تراژدی نیست. او شخصیتی شیطانی بوده که تنها هدفش ویرانی است! کفکا دلقکی دیوانه بوده که هیچ دلسوزی در حق هیچکس نشان نمی‌دهد! کفکا به خشن‌ترین روش‌ها شما را آزار داده و جهان را تخریب می‌کند. کفکا از جمله خاطره انگیزترین شخصیت‌های تمام دنیای گیم بوده که و کمتر شخصیت منفی می‌تواند جایگزین او شود.

شخصیت‌های منفی جهان فاینال فانتزی به شکل دیوانه واری عالی طراحی شده‌اند، اما با نگاهی به شیطانی ترین شخصیت های فاینال فانتزی قدرت حقیقی این سری را درک می‌کنیم. به نظر شما شیطانی ترین شخصیت فاینال فانتزی کیست؟ در انتظار نظرات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments