تصویر جدیدی از پشت صحنه‌ی فیلم Mortal Kombat منتشر شد

خود را برای تماشای فیتالیتی‌ها روی پرده‌ی نقره‌ای آماده کنید

پشت صحنه‌ی فیلم Mortal Kombat

لودی لین که به‌ عنوان لیو کانگ جلوی دوربین ظاهر خواهد شد، تصویر جدیدی از پشت صحنه‌ی فیلم Mortal Kombat به اشتراک گذاشت.

طی چند سال گذشته اقتباس‌های سینمایی مختلفی از بازی‌های ویدیویی ساخته شدند اما اکثر آن‌ها عملکرد موفقیت‌آمیزی نداشتند. با این حال، شرکت‌های فیلمسازی همچنان به این ایده علاقه‌مند بوده و هر از چند گاهی شاهد تایید یک اقتباس جدید هستیم. یکی از جدیدترین اقتباس‌ها، فیلم سینمایی Mortal Kombat است که سال‌ آینده‌ی میلادی در سراسر جهان اکران خواهد شد.

لودی لین (Ludi Lin) که قرار است در جدیدترین اقتباس سینمایی از سری بازی‌های مورتال کامبت نقش لیو کانگ را ایفا کند، دیروز تصویر جدیدی را از پشت صحنه به اشتراک گذاشت. متاسفانه این تصویر هیچ گونه جزئیات جدیدی را شامل نمی‌شود. علاوه بر لوگوی فیلم مورتال کمبت، تنها چیزی که این تصویر به نمایش می‌گذارد، تاریخ اکران آن است تا به طرفداران یادآوری کند دقیقا یک سال تا آغاز پخش فیلم Mortal Kombat در سینماها فاصله داریم. کاربران‌ هم تا به این لحظه واکنش مثبتی نسبت به این توییت نشان داده‌اند.

پشت صحنه‌ی فیلم Mortal Kombat

از بازیگران جدیدترین محصول شرکت برادران وارنر می‌توان به هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada) در نقش اسکورپیون، تادانابو آسانو (Tadanobu Asano) در نقش ریدن، مهکاد بروکس (Mehcad Brooks) در نقش جکس، چین هان (Chin Han) در نقش شنگ سون، جاش لاوسون (Josh Lawson) در نقش کینو و جسیکا مک‌نامی (Jessica McNamee) در نقش سونیا اشاره کرد. مشهورترین اسم این لیست بدون شک سانادا است که سابقه‌ی نقش‌آفرینی در فیلم‌های The Last Samurai ،The Wolverine و 47 Ronin در پرونده‌اش دیده می‌شود. در ضمن، جیمز وان (James Wan)، کارگردان مشهور آثار ترسناک، به‌عنوان تهیه‌کننده در روند ساخت این فیلم حضور دارد.

اگرچه هیچ گونه اطلاعاتی از داستان Mortal Kombat در اختیار نداریم اما سازندگان تایید کردند این فیلم با رده‌ بندی‌ سنی R (نامناسب برای افراد زیر ۱۷ سال) اکران می‌شود و فیتالیتی‌ها را هم شامل خواهد شد. این اثر در ابتدا قرار بود از اوایل مارس روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما شرکت برادران وارنر تصمیم گرفت تا اکرانش را جلوتر بیندازد. بدین ترتیب، علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۵ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱) به تماشای آن‌ در سینماها بنشینند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا